זכרתם הכל? – ביקורת ההרחבה Kingdom Hearts III ReMind

חבילת ההרחבה ReMind הכה מצופה למשחק Kingdom Hearts III הגיעה. היא מביאה איתה אווירה מעט אחרת, ועלילה די מוכרת. נוסף לכך ישנם כמה דברים חדשים, שלא ממש ברור אם אכן שווי ערך עבור חבילת הרחבה די יקרה

חלפה לה שנה מאז צאת המשחק האחרון בסדרת משחקי Kingdom Hearts. כל מי ששיחק בו יודע שויזואלית זה היה מחזה מרהיב, קצת נוסטלגי ובעיקר היה חסר בו סיפור, על מנת שבאמת נוכל להנות ממנו, כמו בימים הטובים של הסדרה על גבי קונסולת ה-PlayStation 2. לא חלף זמן רב עד שחברת Square Enix יצאה בהכרזה כי המשחק עתיד לקבל חבילת הרחבה, Kingdom Hearts III ReMind, שגרמה לציפיות של המעריצים להרקיע שחקים.

ללא כל היסוס שינסתי מותניים, לקחתי שלוש נשימות עמוקות, ולקחתי איתי את הקיבלייד שלי (יותר בכיוון של הלייטסייבר שלי, אבל היי זה גם של דיסני, אז זה עובד) ויצאתי פעם נוספת, אל העולם המוזר שטמון בכותר. תתפלאו לשמוע ששרדתי גם את זה, ודי בגבורה. לא מאמינים לי? אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

עלילה

הסיפור של חבילת ההרחבה עוסק סביב הזמן בו סורה והמשימה שלו להצלת ליבה של קיירי. זה קורה לאחר שמאסטר זיונורט פוגע בה בצורה כה קטלנית. את התוצאה של המשימה הזו אנחנו כבר יודעים, אבל הסיפור שמובא לנו כאן, מתמקד בצורה מפורטת יותר באותה משימה גורלית. כיאה לכל סדרת משחקי Kingdom Hearts, גם כאן כל הלך העלילה היה מוזר, מבלבל ועם הרבה נסיעות בזמן (כי אחרת איך תגידו שזה שייך לסדרה?). אה וכמובן המון מונולוגים. בתוך כל זה, באותה העת, אנחנו זוכים לראות את כל מה שקורה בעולם האמיתי. מנקודת מבטו של ריקו. אה ואם במהלך המשחק ב-Kingdom Hearts 3 תהיתם לאן נעלמו כל הדמויות מסדרת משחקי Final Fantasy, תשמחו לדעת שבתוספת תשלום, תראו אותם בחבילת ההרחבה.

משחקיות

בחבילת ההרחבה ReMind מתאפשר לנו לשחק בתור דמויות אחרות מסורה. כמו למשל אקוו, ונטוס, טרה ואפילו קיירי. כל זה יכל להיות מעולה, אלמלא זה לא היה מרגיש כאילו ילד, שזה אתה סיים את הבגרות שלו במגמת מחשבים קידד את כל העסק הזה.

אחד הדברים שניתן לשים לב אליהם בחבילת ההרחבה הזו אלו קרבות הבוס המיוחדים מול חברי ארגון 13 הידועים לשמצה. בכמה פעמים הצלחתי למצוא את עצמי קצת חסרת ישע, משום שאני די חלשה. אז כל מי שהשקיע והגיע לרמה 100, כנראה ימצא את זה יותר מאתגר, ומלא בגאווה בעצמו שיש סיבה להגיע לרמה 100. אבל קחו בחשבון שאם עברתם את כל הקרבות הללו, אתם הולכים להיות מתוגמלים על כך. ישנה סצינה סודית, שרק בשבילה אני חושבת ששווה לעבור את כל זה.

מי שטרם התחיל את המשחק, ורוצה לעשות לעצמו חיים קלים, ישמח לשמוע שיש מצב משחק חדש לגמרי. הוא קליל במיוחד, וגולת הכותרת שלו היא שבאמצעות מכה אחת, אנחנו יכולים לגמור את כל האויבים שלנו. וכן, זה כולל את הבוסים.

שורה תחתונה

חבילת ההרחבה ReMind, מביאה איתה סיפור ישן, שמישהו החליט להשיב לחיים. ברמה העקרונית זה מרגיש כמו עוד סיפור קטן בעלילה הגדולה ומהסובכת של הסדרה, בלי יותר מידי טעם וריח (וקצת חפיף ולא מלוטש עד הסוף). הקרבות החדשים שנוספו למשחק מהווים אתגר, ודי נותנים לשחקנים שהגיעו לרמות הגבוהות מעין אתגר/ תגמול על כל העבודה הקשה שלהם עד כה. אם אתם לא כל כך בקטע של קרבות בוס טובים, דעתי היא שאני לא ממש רואה סיבה למה אתם צריכים לרכוש את חבילת ההרחבה הזו. אני אישית חושבת שעבור חבילת הרחבה שעלותה היא כ-30 דולרים, ציפיתי לקבל קצת יותר מאשר צלילה לתוך סיפור ישן, בוסים וסצינה מאוד מושקעת ויפה.

במידה ולמשחק ישוחררו עוד חבילות הרחבה בעתיד, אני מקווה שזה יהיה שונה וקצת יותר משתלם עבורינו. אחרת אני תוהה מה יעלה בגורל הסדרה בהמשך.

Kingdom Hearts III ReMind

עלילה - 7
משחקיות - 7
ויזואליות - 8
מקוריות - 6.5

7.1

סביר

חבילת ההרחבה למשחק Kingdom Hearts 3 הגיע, ולא בטוח שהיא שווה את הכסף שלכם אם אתם לא אוהבים קרבות טובים.

User Rating: Be the first one !

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *