דרמה בבית משפחת Konami ו- Kojima ,בחוץ סופית

עבד שם מאז 1986 והיום Hideo Kojima עזב את קן החברה Konami סופית.

Kojima

אז מה בעצם קרה בטלנובלה הזאת? שאלה טובה.

נתחיל בזה ש-Konami היא בעצם עסק משפחתי. לפי Forbes מקור שם החברה טמון בשמו של יושב הראש שייסד את החברה Kagemasa Kozuki, כאשר התחילית "Ko" מצאה את עצמה בשם החברה Konami.

ב-2012 בנו Takuya Kozuki באופן מפתיע החליף את Kagemasa Kozuki בתפקידו ומשם בעצם העניינים החלו להידרדר.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ביום השקתו הכניס כ- 200 מיליון דולר, לפי New Yorker זה יותר מההכנסות שהיו לסרט Avengers:age of Ultron ו- Jurassic World יחד. ראוי לציין כי אפילו שסדרת משחקי ה-MGS מביאה הכנסות נכבדות, עלות הפיתוח שלהם גבוהה גם כן ולכן הרווח מצטמצם.

בפועל הסוגייה החלה במרץ בהסרת והחלפת שמו של Hideo Kojima ו- Kojima Productions באתר של Metal Gear Solid ל- Konami  תוך כדי שהוסרו פה ושם קרדיטים ל-Kojima. זה הרגע שבו נדלקה נורה אדומה ולא היה ברור מה בדיוק קורה שם. בהמשך, הודיעה החברה Konami כי היא תבצע שינויים בינה לבין עצמה, ו- Kojima הוסר מהרבה מקומות ביניהם מרשימות המנהל.

Kojima
אין אזכור ל- Kojima

לא שיערנו שהשינויים יסתכמו בכך, אבל לא ניתן להגיד שהיינו מופתעים לגמרי.
בסופו של דבר הסטודיו של Kojima Productions LA נסגר, שמו של הסטודיו הוחלף ב- Konami Los Angeles והוא ימגר את פעילותו בקרוב לשימוש שונה.
סביר להניח שסטודיו חדש זה יעסוק בפיתוח משחקי מובייל או יתמקד בעסקי ההימורים.

היום לפי Nikki, כנראה רובכם לא יבינו מה כתוב אך להלן להנאתכם תרגום הקרוב מספיק למקור.

ゲームソフト「メタルギア」シリーズで知られる著名ゲームクリエーターの小島秀夫氏が、15日付でコナミデジタルエンタテインメントを退社した。新会社を設立し てゲーム制作を続け、ソニー・コンピュータエンタテインメント(SCE)のゲーム機「プレイステーション(PS)」向けなどで販売するとみられる。
Hideo Kojima יוצר משחקים ידוע של סדרת משחקי ה- עזב היום את Konami Digital Entertainment ב-15 לדצמבר. הוא ייסד חברה חדשה שם ימשיך לייצר משחקי וידאו כאשר הוא מתכוון לשחררם לפלטפורמות כגון Sony Computer Entertainment (SCE)'s PlayStation.

コナミ時代の部下と新会社を設立する。代表作「メタルギア」シリーズの版権はコナミ側に残るため、新作の開発に着手する。最新作についてはSCEと最終交渉し ており、PS向けに優先販売するとみられる。
את החברה הוא ייסד עם אנשים שעבד איתם כאשר היה תחת פיקוחה של Konami. הזכויות לסדרת ה-MGS, שבזכותה Hideo  מוכר כל כך נותרת אצל Konami, כך שהוא יתחיל לעבוד מאפס. כבר נערך משא ומתן הקרוב לסיומו עם SCE בנוגע למשחק חדש אשר ייועד ל-PlayStation.

小島氏は「マリオ」で知られる任天堂の宮本茂氏と並ぶ世界的なゲーム開発者。緻密なストーリー作りや映画の手法も取り入れた映像表現で評価が高い。今年9月に 発売したゲームソフト「メタルギアソリッド5」は世界で500万本を超える大ヒットを記録した。
Kojima הוא יוצר משחקי וידאו מפורסם והוא נמצא אפילו ברמתו של Shigeru Miyamoto, יוצר Mario שעזב את Nintendo. המפתח Hideo Kojima מוערך בעיקר על הפירוט הרב והשקעתו בעלילות סביב המשחקים שיצר וכמו כן בשימוש בדימויים חזותיים מרשימים. Metal Gear Solid V הושק בספטמבר הזה והיה להיט מסיבי, במסגרתו נמכרו יותר מ-5 מיליון עותקים ברחבי העולם.

מכאן ש-Kojima לא עוזב אותנו לגמרי ונראה ממנו שוב בקרוב. באשר לסדרת ה- MGS, המשחק החמישי הוא האחרון בסדרה וממנו לא נראה יותר.

F*** Konami Kappa

אודות The Shocker

אני עוגה, בת 17 מהצפון חובבת עוגות מושבעת, אבל ששש... העוגה היא שקר.

השאר\י תגובה