KontrolFreek

תחזיקו חזק – סיקור התוספים הבלעדיים של KontrolFreek

חברת האביזרים והתוספים של עולם הגיימינג "KontrolFreek" השיקה תוספים חדשים לשלט המשחק במהדורות המוקדשות לשני משחקים: Call of Duty S.C.A.R. ו- Destiny

כמובן שנשים עליהם ידיים ונבדוק אותם תחת מצבי לחץ קיצוניים. זה מה שקרה.

FPS Freek Call of Duty S.C.A.R.

התוסף הראשון שנדבר עליו מוקדש למשחק COD  החדש, הוא תוכנן במטרה לענות על כל הצרכים של השחקן שמשתולל בעולם FPS  בכלל ו-COD בפרט.
נתחיל בעיצוב, על גבי שני התוספים שמגיעים בגובה זהה חרוט הלוגו של המשחק בחריטת לייזר מדויקת עד רמת הפרטים הקטנטנים (אחד הדברים שבאמת מרשימים בתוספים הללו זו החריטה),הגוון שלהם אפור מטאלי שנעשה ברוח המשחק והם עצמם קעורים כלפי מטה.
עצם התכנון שלהם שיהיו כלפי מטה אמור לעזור ולתמוך בכיוון עדין אחר מטרות ותנועה חלקה במרחב, בגדול זה נכון ועובד נפלא במשחקים בהם התנועה הרבה יותר איטית ומדויקת טבל במשחקים בהם סוחטים את הג'ויסטיק הם לא ממש עומדים בעומס והאצבע מחליקה במקרה הטוב, ובמקרה הרע התוסף עף ממקומו ואז המעבר המהיר ל"נמוך יותר" עלול להיות בעייתי קלות.

אם נתרכז במשחקים בהם התנועה איטית יותר או דורשת דיוק גבוה יותר כדוגמת המשחק שלשמו הוציאו את התוסף Call of Duty S.C.A.R – התוספים מוכיחים את עצמם באופן נפלא. הגומי מונע מהאצבע להחליק, המבנה של התוסף עובד יחד עם האצבע והחריטה הסופר מגניבה לא מפריעה או מורגשת בכלל, להפך – היא עוזרת אפילו באחיזה של האצבע.

קצת פרטים טכניים:

 • מוסיף 10.4 מ"מ של גובה (שזה המון)
 • מגדיל את טווח התנועה של עד 136%
 • חלק עליון קעור לשיפור נוחות
 • מפחית עייפות יד ואגודל
 • יש גם ל-PlayStation 4 וגם ל-Xbox One
 • מחיר – 17.99$

שורה תחתונה – עיצוב מגניב, עובד מעולה עם משחקי FPS ופחות עם ז'אנרים כמו פלטפורמה

ציון – 8

לרכישה לחצו כאן.

 

KontrolFreek Destiny CQC Signature Edition

לכבוד המשחק Destiny החברים ב- KontrolFreek חברו לחברת Bungie במטרה ליצור את התוסף המושלם שיתאים לסגנון המהיר והעצבני של המשחק (בלי קשר לכמה הוא קיבל ומה יהיה בהמשך).

אני שמח ונרגש להכריז שאלו התוספים הטובים ביותר שיצאו עד כה ל-KontrolFreek מכמה וכמה סיבות. תחילה העיצוב, אני מת על הצבע האפור מטאלי של התוספים, המראה המבריק שלהם מותאם בול לאווירה החללית וזה שונה מאוד משאר התוספים שמגיעים בגימור מט.
חריטת הלייזר הכל כך ייחודית ל-KontrolFreek מציגה את סמל המשחק שגם הוא שונה מהשאר ומכיל מעט פרטים דבר שתורם מאוד! הגומי עצמו שונה מהשאר והאצבע כמעט ולא זזה (!) היא נשארת מקובעת ואם אתם שחקנים של "ריצות ארוכות" או משיכות חזקות – זה התוסף בשבילכם.
בנוסף, גובה התוספים נמוך מהשאר, בניגוד לכולם שנעים בין 9 ל-10.4 מ"מ, התוספים הללו מגיעים בגובה של 8 מ"מ דבר שתורם ללקיחה ועמידה בעומס הדחיקה.
אתם בטח שמתם לב שבתמונות של השלט שלי התוספים הפוכים – זה בכוונה, מבנה הלוגו דמוי החץ שהולך יופי עם הגומי + מבנה התוסף עם קשת כלפי מעלה + כיוון הריצה מעניק את האחיזה הטובה ביותר שהרגשתי מבין כל התוספים הקיימים!

קצת פרטים טכניים:

 • מגביר גובה עד 8 מ"מ
 • משטח אגודל קעור לדיוק ועמידה אינטנסיבית ברוב סוגי המשחקים
 • עוצב במיוחד ל- Destiny
 • הגומי עוצב לספק אחיזה מושלמת
 • מחיר – 17.99$

שורה תחתונה – אחיזה ושליטה מושלמת, עיצוב מעולה, התוספים הטובים ביותר שיצאו עד עכשיו

לרכישה לחצו כאן.

 

KontrolFreek Destiny ו-Call of Duty

FPS Freek Call of Duty S.C.A.R
KontrolFreek Destiny CQC Signature Edition

מעולה

שניים מהתוספים הטובים שיצאו עד עכשיו, ומותאמים במיוחד למשחקים שעוצבו עבורם.

User Rating: Be the first one !

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה