“קריפטון” בוטלה וסדרת הבת “לובו” תקועה במקום

“קריפטון” בוטלה על ידי רשת השידור SYFY זמן קצר לאחר שהעונה השנייה הסתיימה וסדרת הבת העתידית, “לובו” תקועה במקום.

"קריפטון", סדרת הפריקוול של סופרמן, הייתה להיט גדול בערוץ הכבלים SYFY. בכורת הסדרה זכתה לדירוג הרייטינג הגבוה בערוץ מזה שנים וזכתה גם לביקורות טובות מהמבקרים ומהקהל כאחד. היא קיבלה שבחים בעיקר על יכולתה להתגבר על בעיות הקשורות בדרך כלל לסיפורי פריקוול, ועל צוותה החזק, שכלל את קמרון קאף, ג'ורג'ינה קמפבל, בלייק ריטסון, איאן מקאליני וקולין סלומון.

"קריפטון" הייתה גם על סף קבלת יקום מורחב משלה, שכן מוקדם יותר השנה הוכרז כי SYFY מפתחת באופן פעיל סדרת בת של לובו בכיכובו של אמט ג'יי סקנלן בתור צייד הראשים הבין-גלקטי שהוצג בעונה 2. מלבד לובו השתתפו בסדרה עוד דמויות מוכרות של DC כמו ברייניאק, הגנרל זוד, אדם סטריינג’ ודומסדיי. כל אלו לא עזרו לסדרה להרוויח את חידושה לעונה שלישית או לקדם את סדרת הבת לכדי שידור.

למרות שהסדרה הייתה מנצחת גדולה עבור SYFY בעונה 1, נראה ש"קריפטון" ראתה ירידה דרסטית באחוזי הצפייה בעונה 2. לפי דיווחים אחוזי הצפייה בלייב ובהמשך ימי השידור צללו בערך בחמישים אחוז והשאירו את SYFY עם סדרה יקרה ולא משתלמת.

החדשות על ביטולה של הסדרה כבר עוררו קמפיין להצלת התכנית במדיה החברתית, תחת הכותרת  #SaveKrypton. כצפוי, מפיקי הסדרה כבר הכריזו שהם מחפשים בית אחר ל"קריפטון", מה שיכולה להפוך למשימה קשה מהצפוי בהתחשב בעלות הסדרה. עם זאת, לקריפטון יש סיכוי להינצל על ידי DC Universe. העונה הראשונה של הסדרה זמינה ברשת הצפייה הישירה, ועונה 2 צפויה להיות זמינה בקרוב. אם לא ב-DC Universe אז יש תקווה ל"קריפטון", בשירות העתידי HBO Max של WarnerMedia, שיכלול גם את DC Universe.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה