שחקנים חדשים לוהקו לסרט החדש של מורטל קומבט

למי שלא מכיר, מורטל קומבט היא סדרת סרטי פעולה שמבוסס על משחק וידאו בעל שם זהה. מאז 1992 יצאו מספר משחקי קונסולות כמשחק ארקייד. הסרט הראשון הוקרן ב-1995 והשני ב1997. הסרט נמצא בתהליך פיתוח במשך שנים, בכך שג’יימס וואן נהיה מפיק, סיימון מקוויויד נהיה במאי, ג’ו טאסלים לוהק לתפקיד משנה בחודש שעבר והסרט קיבל תאריך שחרור של 2021. כעת הסרט מרחיב את מאגר השחקנים. השחקנים החדשים שיצטרפו ילוהקו לתפקידים של לו קנג, מילינה וג’קס בריגס. 

לפי דיווח חדש, מהקאד ברוקס (מ”סופרגירל“), לודי לין (מ”פאוור ריינג’רס“) וסיסי סטרינגר ילוהקו לסרט החדש. ברוקס יגלם את ג’קס בריגס וסטרינגר ולין לוהקו כמילינה ולו קנג בהתאמה. סטרינגר תלוהק להופעת בכורה לעומת שני השחקנים האחרים אשר מנוסים בסרטים ותוכניות טלוויזיה פופולריות. לעומת זאת, הדו”ח טוען גם כי תדנובו אסאנו (“ת’ור: ראגנארוק“) מנהל שיחות לתפקיד של ריידן, אך הוא לא חתם רשמית על הפרויקט.

יתר על כן, ההחלטה שאסאנו ישחק את ריידן גם תהיה החלטה נבונה מכיוון שהוא דמות מוכרת בייקום הדמיוני של מארוולבנוסף, נמסר שהסרט החדש יצולם באוסטרליה ככל הנראה במאי. לא נמסרו פרטים רבים על עלילת הסיפור אך בניגוד לשני הסרטים הקודמים שהיו PG-13 הסרט הבא יהיה בדירוג R. בינתיים המעריצים יאלצו לחכות על מנת לגלות מי עוד ילוהק לסרט העתידי והאם אסאנו יצטרף ל”מורטל קומבט”.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה