קריפטון – טריילר לעונה 2 עם לובו

קריפטון של ערוץ SYFY , קיבלה טריילר לעונה 2 שמציג את לובו ואת דומסדיי, ומאשר את תאריך היציאה של העונה החדשה.

העונה הראשונה של "קריפטון" הסתיימה כשזוד (קולין סלמון) השתלט על הכוכב, בעוד שסג-אל (קמרון קאף) וסבו, ואל-אל (איאן מקאליני), פעלו כדי לעצור את ברייניאק (בלייק ריטסון) מלהרוס את קריפטון. אף על פי שהסדרה מתרחשת עשרות שנים לפני לידתו של קאל-אל, מורשתו של סופרמן היא הבסיס לסדרת המדע הבדיוני של ערוץ Syfy. הגעתו מהעתיד של אדם סטריינג' (שון סיפוס), שהושפע מסופרמן, הציתה את התחלת העונה הראשונה, הובילה לסדרת פריקוול שונה מהאחרות, שבה העתיד שראינו בסרט המקורי (במקרה הזה "איש הפלדה") הופך ללא כל כך בטוח אחרי הכל.

לאחר עונה ראשונה מלאה באקשן ובהפתעות, הטריילר לעונה השנייה חושף את תאריך היציאה של העונה ודמויות חדשות מהקומיקס שעומדות להצטרף לסדרה:

העונה השנייה של הסדרה כבר קיבלה הצצה קצרה בעבר שהתמקדה בעיקר בכוח הרסני דומסדיי, ששוחרר בסצנה שלאחר הכתוביות בסוף העונה 1. גם בטריילר החדש אנחנו רואים את דומסדיי, אבל הוא נדחק לאחור לטובת המאבק נגד זוד והופעתו של לובו. נראה כאילו השחקן אמט ג'יי סקנלן והכותבים של קריפטון והמפיקים – כולל היוצר דייוויד ס' גויר- בחרו לתת לרוצח הבין גלקטי מבטא אירי, שביחד עם המראה הכללי שלו (אשר דומה לדמות ולרוח הקומיקס) בהחלט יוביל לדיון רווי דעות לטובה ולרע בקרב קהל המעריצים של הסדרה ושל הקומיקס.

העונה השנייה של "קריפטון" תגיע אל Syfy ב-12 ביוני.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה