אוסף משחקי The Walking Dead השלם יגיע בספטמבר

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series יגיע בספטמבר ויאסוף יחד את כל משחקי The Walking Dead שיצאו עד כה

כשחברת המשחקים Telltale Games הודיעה בשנה שעברה שהיא נסגרת, מעריצי סדרת המשחקים העלילתיים של The Walking Dead התחילו לדאוג. The Walking Dead: The Final Season, העונה הרביעית והאחרונה של המשחקים, הייתה רק באמצע הדרך. המשחקים לאורך השנים שוחררו בצורה אפיזודית, כשכל משחק בסדרה נקרא "עונה" שחולקה ל"פרקים". עד הסגירה הספיקו Telltale להוציא שני פרקים של The Final Season, אך עדיין נותרו שני פרקים נוספים כדי להשלים את העלילה והסיפור של קלמנטיין שנבנה לאורך השנים. בעקבות הסגירה, לא היה ברור האם המעריצים יזכו אי פעם לראות את סוף הסיפור. לשמחתנו, חברת Skybound התחייבה לסיים את הפיתוח וההפצה של הפרקים האחרונים. Skybound הם החברה שהפיצה את סדרת הקומיקס The Walking Dead, שלצד המשחק עובדה גם לטלוויזיה עם הסדרות 'המתים המהלכים' ו'אימת המתים המהלכים' (וסדרת בת נוספת בדרך).

Skybound עמדו בהבטחה שלהם ואכן הוציאו השנה את שני הפרקים האחרונים של The Walking Dead: The Final Season. כעת הם הולכים לאגד את כל משחקי The Walking Dead שיצאו לאורך השנים לאוסף אחד שלם. The Walking Dead: The Telltale Definitive Series כולל את ארבעת העונות המלאות, ובנוסף גם את The Walking Dead: 400 Days ואת The Walking Dead: Michonneמשחקים נוספים שעוקבים אחרי סיפורים-צדדיים. האוסף עתיד לצאת בספטמבר למחשב, PS4 ו-Xbox One.

האוסף זמין כבר עכשיו להזמנה מוקדמת, ומגיע בשלוש מהדורות שונות הכוללות מגוון פריטי אספנות. מעריצי 'המתים המהלכים' בהחלט ירצו לשים עין על האוסף הזה.

https://www.youtube.com/watch?v=tyMYiAVaTQc

אודות רועי בנדל

ירושלמי ואוסטרלי. חיית לילה וחבר במשמר הלילה.

השאר\י תגובה