פוסטר וטריילר לגרסת הלייב אקשן של "היפהפייה והיחפן"

היפהפייה והיחפן מגיע אלינו בגרסת לייב אקשן חדשה. הסרט מהווה רימייק בעל שם זהה לקלאסיקה משנת 1955. "היפהפייה והיחפן" היה הסרט ה-15 המופק על ידי חברת Disney וסרט האנימציה הראשון שצולם בטכניקת הסינמסקופ למסך רחב וזכה לסרט המשך בוידאו בייתי בשנת 2001. שניהם מבוססים באופן רופף על הרומנים של וורד גרין -"Happy Dan, "The Cynical Dog". 

בניגוד לחידושים הקודמים, בסרט החדש שיגיע יככבו גורי כלבים אמיתיים, שאותם ידבבו טסה תומפסון וג'סטין תרוקס. הסרט נכתב על ידי אנדרו בוג'לסקי ("Computer Chess") ומבוים על ידי צ'ארלי בין ("לגו נינג'גו"). פורסם בינתיים הפוסטר שמראה את זוג הכלבים המלכותי בארוחה רומנטית ובנוסף תוכלו בקישור המצורף לצפות בטריילר הסרט.

 

לפי הטריילר ניתן לראות שהסרט לא יהיה שונה מן המקור ובכך ניתן לשמוח בשל הדיוק המצופה ממנו. הסרט יתקיים באותה תקופה היסטורית כמו המקור, בשנת 1909 וכמובן יהיה הרומן של היפהפייה והיחפן, ולפניו מערכת היחסים של היפהפייה עם בעליה. הדיבוב נראה לא מעולה בגלל השימוש ב-CGI, אך יחד עם זאת נראה טוב יותר מסרטי דיסני האחרונים שיצאו כמו "מלך האריות". השימוש בגורי הכלבים האמיתיים בהחלט יוסיף לאווירת הסרט ובנוסף, הסרט נראה מושך לעין יותר מסרטי אולפן אחרים בלייב אקשן (כמו למשל "דמבו"). בסופו של דבר, תצטרכו לחכות ולגלות האם העיבוד המחודש יהיה מוצלח יותר מהגרסה המקורית של Disney. 

הסרט יושק על ידי Disney+ בסתיו הקרוב ביום שלישי, 12 בנובמבר.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה