טריילר חדש ל-The Last Guardian שוחרר

מפתחי The Last Guardian בשאלון Q&A

בעוד שההשקה של המשחק המצופה מאוד The Last Guardian רק שבועות מאיתנו המפתחת שיחרררה טריילר CG ששוחרר ברחבי ארצות הברית.

לאלה שלא יודעים TLG הינו משחק הרפתקאות/פאזל שבו אתם ילד קטן שמתיידד עם יצור דמוי כלב/ציפור שבעזרתו תפתרו משימות ואתגרים. נוסף על הטריילר ששוחרר נשאל המפתח הראשי Fumito Ueda בראיון Q&A שבו נשאלו שאלות אציג את העיקריות ואשאיר לינק לאלה שמועניינים להמשיך לקרוא.

  • שאלה: האם אתם חושבים שהצגתם את כל מה שיכולתם במשחק?
    תשובה: “אני אהיה קשה על עצמי פה, אם השאלה היא האם עשינו 100% התשובה היא לא. בתור יוצר תמיד יש למה לשאוף ומה לעשות לדוגמא. רצינו לקשר יותר בין TLG ל Shadow Of The Culosus אבל היו מגבלות שלא יכולנו לשנות.
  • שאלה: מה הייתה השאיפה מאחורי יצירת TLG?
    תשובה: “Trico (היצור) הוא סוג של שילוב היברידי, הוא שילוב של חתול,כלב וציפור. שהייתי צעיר גדלתי בבית מלא בחיות, יכול להיות שזה מה שהשפיע על היצירה שלו. הזכרונות שלי מאותם חיות היו נהדרים ואני זוכר אותם עד היום. לא הייתי צריך לבצע מחקר כלשהו בנוגע ליצור בגלל שהוא הרי אינו קיים. כפי שהחיות הגיבו אליי כך רציתי שהוא יגיב אל הילד במשחק.

הראיון ממשיך עוד המון אבל מה דעתכם? האם TLG יצליח או שמא ייכשל, שתפו אותנו בתגובות.

 

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *