טריילר חדש לאירוע ה-All Star 2016: קרב של אש ושל קרח

טריילר חדש מבית היוצר של Riot ל-All Star 2016, עדכונים ל-Warwick ו-Galio, ועוד!

אתמול ערוץ היוטיוב של LoL פרסם את הטריילר הרשמי לאירוע הגדול של השנה, ה-All Star 2016, שבו 30 מאלופי העולם ב-LoL ישחקו אחד מול השני, עם הבטחה ברורה מצד Riot – תצפו לכאוס מוחלט!

לצפייה בטריילר:

שיר הרקע בטריילר גם הוא מבית היוצר של Riot, ובו מככבת להקת הבית שלה, Pentakill! בנוסף הוכרז כי הלהקה עובדת על אלבום נוסף שיצא בקרוב.

piltover

בנוסף, נוספו עוד סיפורים בדף ה-Lore של העיר Piltover וגם Concept Art של מפת העיר. חובבי ה-Lore של המשחק מוזמנים להתרשם מהעבודה של Riot כאן.

Meddler, מעצב הצ'אמפיונים הבכיר ב-Riot, נתן מידע נוסף לגבי החידוש של Warwick ו-Galio: "שני הצ'אמפיונים יקבלו חידוש במהלך 2017, כשהחידוש של שניהם ילווה בטיזרים, טריילרים ועוד חומרי קידום אחרים. Warwick מיועד לקבל את החידוש שלו בקרוב, לפני שהצ'אמפיון הבא יצא, אבל הוא לא יופיע בעדכון 7.1". כשנשאל לגבי שינוי ליכולת הפאסיבית של Lissandra, הוא הגיב: "אין תוכניות קרובות לגבי שינוי. יש לנו הזדמנות לשנות דברים לטובה, אבל Lissandra לא נמצאת בראש סדר העדיפויות כרגע."

ולסיום, בסוף השבוע הזה השחקנים יקבלו את מצב המשחק One for All במצבי המשחק המשתנים.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה