עדכון חדש בשם Import/Export מגיע ל-GTA Online

העדכון הגדול הבא ל-GTA Online שנקרא Import/Export מביא איתו מאפיין מיוחד ומעולה שיאפשר לאחסן עד 60 מכוניות במחסן המנהלים של השחקן.

בנוסף, יגיעו עבודות נוספות שיתמקדו בייבוא וייצוא ויאפשרו ל-CEO להמשיך להרחיב את אימפריית הפשע שלו בעולם של GTA Online. נוכל כעת לשפר ולמכור רכבים שמבוקשים על ידי המשטרה כדי להשיג המון כסף. לפי Rockstar, “זה ידרוש כישרון, קואורדינציה ושימוש טקטי וחכם ברכבים חדשים שיגיעו כדי להשלים את העבודה כנדרש. כל זה לצד תחרות משחקנים אחרים בצד העירוני של המשחק וגם בצד הכפרי.”

זה גם אפשרי לעצב את החניון מנהלים עכשיו כרצוננו. העדכון יגיע למחשב האישי, ל-Xbox One ול-PlayStation 4 השבוע (קרוב לוודאי יום שלישי כמו כל עדכוני המשחק).

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

תגובה אחת

  1. Roger gta v online

    סביר להניח שהשבוע העידכון לא יצא מכוון שיש מבצעים עד יום רביעי וזה יכול לצאת רק שהמבצעים יגמרו לכן העידכון אמור לצאת ביום שלישי הבא, ובגלל פאשלה זאת אני מאוכזב מהכתבה!.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *