“אגדות המחר” מקבלת טריילר לעונה הרביעית

“אגדות המחר מקבלת טריילר מורחב לעונה הרביעית.

מאז 2016 “אגדות המחר” נתנה הזדמנות לדמויות משניות מ“החץ” ו“הפלאש” להיות במרכז, לא כגיבורים אלה כאגדות. למרות שהסדרה התחילה בהצלחה גבולית, היא בכל זאת חודשה לעונה שנייה ומשם המשיכה לעוד עונה ועכשיו לעונה הרביעית.

בסוף העונה שעברה ג’ון קונסטנטין הזהיר את הצוות שהם שחררו קסם מסוכן שלא היה בעולם בעבר. וביחד איתו ועם שתי דמויות קבועות חדשות נוספות, אווה שארפ (ג’ס מקאלן) והנבלה לשעבר נורה דארק (קורטני פורד), הם יצטרכו לעצור את האיומים הקרבים.

נראה שבעקבות הבלגן שיצרו בעונה הקודמת, האגדות יאלצו לצוד יצורים קסומים ופנטסטיים שפוזרו לאורך ציר הזמן כמו חד קרן ופיה אך לא כמו בדרך כלל, הפעם הם מגיעים מהגיהינום. בנוסף אליהם האגדות יעצרו העונה גם דרקון, איש זאב, בובה חיה ונראה שהאנטי גיבור, Swamp Thing, יצוץ העונה. זה העיתוי המושלם שלו להגיע מכיוון שהדמות הקבועה החדשה, קונסטנטין הופיע לראשונה בקומיקס של Swamp Thing וכמו שהוא אמר בטריילר, הוא כבר מכיר אותו.

DC ממשיכה לעבוד על התוכנית של Swamp Thing ולפי תיאורים נראה שהסדרה לא תואמת לאווירה הכללית של “אגדות המחר”. לכן לא נראה שהיצור שמדובר עליו בטריילר יהיה חלק מקרוסאובר בין הסדרות. למרות שגם הייתה תקופה בה נראה שהגרסה של קונסטנטין מ-NBC לא תשתתף בקרוסאובר, אז אי אפשר לדעת נכון לעכשיו.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה