אגדות המחר חוזרים בטריילר לעונה 5

ה-CW שחררה טריילר חדש לעונה 5 של אגדות המחר ובו הצצה לסופרמן של “קץ הממלכה” מ-Crisis on Infinite Earths.

סיום העונה הרביעית של אגדות המחר, במאי שעבר, נגמר כך שאסטרה (אוליביה סוואן) שחררה 16 ​​נשמות של כמה חוטאים היסטוריים שמקבלים כעת הזדמנות שנייה לחיים. מה שאומר שגם בעונה החדשה ג’ון קונסטנטין (מאט ראיין) ילחם ביחד עם האגדות.  אבל לפני שנראה את כל זה, דרמת המסע בזמן תצטרך לקחת הפסקה מהרפתקאותיה העל טבעיות ולהצטרף לשאר ה-Arrowverse באירוע הקרוסאובר Crisis on Infinite Earths.

באירוע, בן 5 השעות, הקרוב יופיע כוכב אגדות המחר ברנדון רות’ בתפקיד כפול- לא רק שהשחקן ישוב אל תפקידו כריי פאלמר / האטום, אלא שהוא גם יחזור קצת אחורה ויכנס אל חליפתו של סופרמן שוב, הפעם בהשראת הרומן הגרפי של אלכס רוס, “קץ הממלכה”. עם זאת, רות’ יעזוב את הסדרה בהמשך העונה הבאה יחד עם אשתו קורטני פורד, המגלמת את נורה דארק. למרות שרוב הפרטים נשמרו תחת מעטפת סודיות על העונה החדשה, ה-CW סוף סוף שחררה לצופים טריילר לצפות בו:

העונה החמישית של אגדות המחר תהיה השעה האחרונה ב-Crisis on Infinite Earths ב-14 בינואר. השעה החמישית של הקרוסאובר דווחה כ”פרק מיוחד “של אגדות המחר, כזו שלא משמשת כבכורה הרשמית של העונה החדשה. הפתיחה הרשמית לעונה 5 תהיה ביום שלישי, 21 בינואר עם הפרק “פגוש את האגדות”. עונה 5 תגיע עם כמה דברים חדשים שכדי לצפות להם, כולל את בכורת הבימוי של קייטי לוטץ, המגלמת את שרה לאנס, עם הפרק החמישי “Mortal Khanbat.”

בנוסף בעקבות אירועי גמר העונה 4, נפגוש גם גרסה חדשה של זארי טומאז (טאלה אש), לאחר שקיומה העתידי נכתב מחדש כששינתה את העבר. הטריילר מציג למעשה שתי הצצות קצרות של זארי החדשה שעשויות לרמז לאיך שהיא תיהיה כאשר האגדות ימצאו אותה. נראה שמצפה לנו עונה משוגעת ומהנה ב-2020.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה