הפלאש: תמונות ראשונות של ג'ורדן פישר כאימפולס

לקראת הופעת הבכורה שלו מאוחר יותר בעונה 7 של הפלאש, ה- CW שחררה את התמונה הרשמית הראשונה של ג'ורדן פישר בתפקיד בארט אלן (אימפולס).

הפלאש בכיכובו של גרנט גאסטין, עלתה לראשונה ב-2014. לאורך שבעת עונותיה הדרה עסקה רבות במשפחה שיצרו לעצמם  בארי ואיריס ווסט-אלן, בין אם זה הוריהם ובין אם החברים שאספו בדרך. מוקדם יותר השנה, אושר כי בנם של הצמד יופיע במחצית השנייה של העונה השביעית של הפלאש. זה נודע לראשונה באמצעות הודעה שג'ורדן פישר יופיע בתפקיד בארט אלן. באופן מסורתי, הדמות היא נכדם של בארי ואיריס. בתוכנית, עם זאת, הוא תואר כבנם.

מאז ההכרזה צצו תמונות סט שונות של פישר בתפקיד בארט אלן, בתלבושת האימפולס המלאה שלו. עכשיו כשהפרק מתקרב, חשבון הטוויטר הרשמי של הסדרה פרסם את התמונה הרשמית הראשונה:

בארט אלן לא יהיה הספידסטר הצעיר היחיד שיופיע בפרק ה-150 של הפלאש. לאחר הקנטה קלה של פישר עצמו, אושר שג'סיקה פרקר קנדי ​​תחזור כ-XS. לא הובהר אם היא תישאר נורה ווסט-אלן או שיהיה לה שם חדש, לאור האירועים האחרונים של העונה ה-7. מעניין יהיה לראות איזו דינמיקה חולקים שני האחים. בכל מקרה, התמונה של בארט, שהיא מחווה יפה לקומיקס, מציגה באופן נהדר את הדמות. בדומה לעמיתו בקומיקס (ומרומז על ידי שמו), אימפולס נראה קליל ונהנה מיכולותיו. זה יהווה ניגוד מוחלט לברי אלן – שהרגיש את משקל האחריות שעל כתפיו לאורך השנים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה