ברנדון ראות' וקורטני פורד עוזבים את אגדות המחר

אגדות המחר ייפרדו משני חברי צוות, ברנדון ראות' וקורטני פורד  בעונה 5.

כמו "הפלאש", גם "אגדות המחר" היא סדרת בת ישירה של "החץ". למרות שהעונה הראשונה לא הייתה כל כך מרשימה, אגדות המחר מצאה את דרכה בעונה 2 ובסופו של דבר המשיכה להיות אחת מהסדרות הייחודיות והמוערכות ביותר Arrowverse. לאחר הופעת בכורה בעונה 3 של החץ, ברנדון ראות' עבר לאגדות בפרק הראשון של הסדרה. ריי פאלמר, הידוע בכינויו האטום, בגילומו של רות' היה חבר ליבה בצוות מאז ומעולם וגם שיחק מידי פעם דמויות נוספות מקווי זמן שונים. קורטני פורד, לאומת זאת, הצטרפה לתכנית בעונה 3. למרות שהדמות נורה דארק, החלה בתור נבלה, היא זכתה לאהדה מידית מהעריצים ובסופו של דבר המשיכה בקוי עלילה של גאולה עצמית. פורד קודמה לשחקנית צוות רגילה בעונה 4, הצטרפה רשמית לגיבורים והעמיקה את הקשר שלה עם ריי.

על פי דיווחים, בעונה 5 סיפורם של ריי ונורה ככל הנראה יגיע אל סופו. מפיקי הסדרה בפועל, פיל קלמר, גראני גודפרי וקטו שימיזו התייחסו אל החדשות והדגישו שהדלת לא סגורה לתמיד:

ברנדון וקורטני הם בני משפחה יקרים מפז. הם תמיד הביאו רמת תשוקה ושיתוף פעולה לדמויות ולתכנית- על המסך ומחוצה לו – שאנו מעריצים עמוקות ושאנחנו מודים עליהן לנצח. כמובן שכבר היו לנו דמויות ראשיות בעבר שמסעותיהן הובילו אותם לדרך שונה מה-Waverider, זה לעולם לא היפרדות באמת. אנחנו אוהבים את הדמויות האלה ומקווים לראות מה איתן בעונות הבאות, להציג כיצד החיים מחוץ לספינה שינו אותם לטוב ולרע.

השחקנים עצמם המשיכו להגיב לחדשות באמצעות חשבונות הטוויטר האישיים שלהם, מה שמצביע על כך שזו הייתה החלטה שלהם והם היו שמחים להישאר:

בהתבסס על דברי המפיקים, נראה כי ריי ונורה יזכו לסיום שמח. למרות שהם לא יהיו הדמויות הראשונות שיעזבו את אגדות המחר במהלך הסדרה, הן יהיו שתיים מהפופולריות ביותר.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה