טריילר עלילה חדש ל-LEGO Marvel Super Heroes 2

אם יש מותג אחר שיכול לעשות מה שבא לו, מתי שבא לו ועם איזה דמויות שבא לו זה LEGO. כשבא להם הם מוציאים משחק על מלחמת הכוכבים. אחרי זה הארי פוטר. מיד אחריו משחק המבוסס על קומיקס של DC. ואז פונים גם ליריבים מ-Marvel. זה די מרשים, בהתחשב בכך שבדרך כלל אפשר להגדיר את היחסים בין המותגים האלה כמלחמה קרה. אבל ל-LEGO מותר, ולכן הנה לכם טריילר עלילה של LEGO Marvel Super Heroes 2.

כפי שאפשר לראות בטריילר, יקום Marvel בסכנה, כיוון שקאנג הכובש (Kang The Conqueror) מאיים להשתלט על היקום. לא ממש מתפתיע, כשחושבים על השם של הבחור. למזלנו, גיבורי העל של חברת Marvel  כאן כדי לעצור אותו כשהם מונהגים על ידי לא אחר מאשר קוסמו, כלב החלל (Cosmo the Spacedog), אחת מדמויות מארוול המוזרות והמשעשעות ביותר שיש. אליו יחברו מיטב הגיבורים המוכרים כמו איירון מן, קפטן אמריקה, סטאר-לורד, הפנתר השחור, הענק הירוק ועוד רבים וטובים. כל זה בהרפתקת LEGO מטורפת ומשעשעת.

בנוסף, למדנו על חבילת ההרחבה הצפויה של המשחק ועל ה-Season Pass הצפוי. כרגע מתוכננות שש חבילות שלבים נוספות וארבע חבילות של דמיות חדשות, שיהיו מושפעות מסדרות הטלוויזיה השונות של Marvel, וכמובן מיקום הסרטים האהוב שלהם. מדובר על משהו כמו 60 גיבורים נוספים, שיביאו את הסך הכולל של גיבורי המשחק למעל 200. בנוסף, הוכרז כי השחקן פיטר סרפינוביץ (Peter Serafinowicz) יהיה המדבב של קאנג הכובש.

LEGO Marvel Super Heroes 2 צפוי לצאת ב-17 בנובמבר למחשב האישי, ה-PS4 ול-Xbox One. גרסת ה-Nintendo Switch תגיע טיפה מאוחר יותר ב-1 בדצמבר.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה