חבילת הרחבה חדשה מגיעה ל-Lego Marvel Super Heroes 2

Ant-Man and the Wasp נוחתים עם חבילת הרחבה חדשה למשחק Lego Marvel Super Heroes 2.

חברת Warner Bros. Interactive Entertainment הכריזה היום על חבילת הרחבה חדשה למשחק Lego Marvel Super Heroes 2. חבילת ההרחבה החדשה Ant-Man and the Wasp מגיעה אלינו לצד יציאת הסרט החדש Ant-Man and the Wasp, וזה כחלק מחגיגות לרגל יציאת הסרט.

חבילת ההרחבה החדשה כוללת בתוכה את הדמויות Ant-Man ו-Wasp. יחד עם זאת אנחנו מקבלים גם שלבים חדשים בהשראת הקומיקסים. השלבים החדשים יקחו אותנו למסע מלא אקשן ביחד עם Ant-Man ו-Wasp אל תוך המעבדה הנשכחת של דוקטור האנק פים, היכן שהיריב שלו Egghead רוקם מזימה שטנית חדשה. התפקיד שלנו הוא לעצור אותו ואת הבריונים שלו (שבתוכם נכלל גם רובוט תרנגול ענקי) בהרפתקאה בלתי נשכחת. בין הדמויות של Ant-Man ו-Wasp, אנחנו גם מקבלים את Egghead, Crossfire, Stinger (Cassie Lang), The Human Fly, Giant-Man (Raz Malhotra) ואת Ghost. כל אלו מצטרפים לשורת הדמויות הרחבה (כ-200 דמויות שונות) בזמינות לנו במשחק.

חבילת ההרחבה של Ant-Man and the Wasp זמינה לרכישה באופן נפרד, ועלותה היא 14₪. עבור מי שרכש את ה-Season Pass של Lego Marvel Super Heroes 2 חבילת ההרחבה כבר כלולה בפנים. עבור אלו שטרם רכשו את ה-Season Pass, ישנה עדיין אפשרות לרכוש אותו בעלות של 72₪ והוא כולל את חבילות ההרחבה הבאות: Guardians of the Galaxy Vol. 2, Black Panther, Runaways, Cloak & Dagger, Infinity War content, Champions, Out of Time וחבילת דמויות של Agents of Atlas.

אז הצטרפכו לחגיגה לרגל יציאת הסרט החדש מבית מארוול, Ant-Man and the Wasp, ותתחילו לפרק לאויבים את הצורה.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה