LEGO Marvel Super Heroes 2

LEGO Marvel Super Heroes 2 – הפנתר השחור מגיע!

יחד עם הגעת הסרט החדש של Marvel, "הפנתר השחור", אל מסכי הקולנוע שלנו השבוע, Warner Bros. Interactive Entertainment חשפה הרחבה חדשה שתקשור את משחק הלגו האחרון שלה, LEGO Marvel Super Heroes 2, אל הסרט החדש. ההרחבה החדשה כוללת חבילת שלבים וחבילת דמויות מהסרט החדש, ותגיע אל ה-Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch והמחשב האישי היום, במחיר של $2.99 בקניה בנפרד, או בחינם לאלו שרכשו וירכשו את ה-Season Pass של המשחק, שעולה $14.99.

בדומה לסרט, ההרחבה חדשה תיקח אתכם לארץ ווקאנדה, בה הפנתר השחור ואחותו שורי נלחמים נגד אריק קילמונגר הרשע. בזמן שהפנתר השחור עצמו כבר היה זמין כדמות במשחק הבסיס, מעריצי הדמות והמשחק יקבלו בחבילה דמויות נוספות מארצו של גיבור העל, כמו אוקויי, נקיה, יוליסיס קלאוו, אוורט K. רוס ואריק קילמונגר בעצמו. יחד עם זאת, השחקנים יגלו בחבילה את חליפת הויבראניום המיוחדת מהסרט של הגיבור, כחליפה שונה לדמותו של הפנתר השחור.

את כל הדברים שהוזכרו לעיל ועוד דברים נוספים שתקבלו עם ההרחבה החדשה תוכלו לראות בטריילר כאן למטה:

יחד עם כל ההכרזות, Warner Bros. מוסרת שזו לא ההרחבה האחרונה שנראה מיקום הסרטים של Marvel, ושנוכל לצפות להרחבות מהסרטים המתקרבים "הנוקמים: מלחמת האינסוף" ו"אנט-מן והצרעה".

מה אתם חושבים על ההרחבה החדשה? אילו דמויות ושלבים תרצו לראות בהרחבות הבאות? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה