מפעל קטן של אושר – Mini Figure Factory של Lego עכשיו לישראל

אחת האטרקציות הכי גדולות בחנויות Lego העולמיות הגיעה לישראל ולי הייתה הזדמנות לפגוש ולהכיר מקרוב. תבואו, היה כיף!

כל מי שמכיר אותי יודע שיש לי חיבה קלה למשחק ההרכבה הוותיק מדנמרק העונה לשם Lego, ובכל פעם שיש משהו חדש, חדיש ומפתיע – רוב הסיכויים שתראו אותי שם, וכשזה מגיע לאנשי לגו אז בכלל כיף גדול, כמה גדול? זה עמוד האינסטגרם שלי www.Instagram.com/doors69, הבנתם את גודל הטירוף?

@dad_do_stuff

Minifigure factory #legostore #fyp #pcgalaxy @LEGO

♬ Cool !!!(819022) – Takaaki Ishikura

אז בהמשך להבאת חוויית הלגו לארץ הקודש הגיעה גם המכונה שהעסיקה אותי שעות בחנויות בחו"ל בזמן שלא משנה מי היה איתי יצא לסיבוב שופינג של כמה שעות – ה-Mini Figure Factory, מכונה שאיתה אפשר לעצב את דמות הלגו האולטימטיבית איך שרוצים!
ומי יכול לעשות לה סיקור אם לא אני???
טסתי לחנות בדיזינגוף סנטר ממוקד מטרה ומיד מנהל החנות אביתר והבנאי נדב לקחו אותי לסיור אל המפעל הקטן והציגו את היכולות שכמובן העסיקו אותי מאוד.
אחרי שתיפרדו מ-50₪, תקבלו את כרטיס הכניסה שלכם בצורת קופסה מדליקה ל״מפעל״ שיעניק לנו את חוויית העיצוב האולטימטיבית, עם אינספור אפשרויות מוכנות מראש לצד יד חופשית, עד שנצליח להגיע לעיצוב המושלם ונוכל להרכיב את דמות הלגו שמתאימה בדיוק למה שרצינו. לאחר העיצוב המכונה תדפיס את היצירה על הדמות ובזמן שמחכים (יחסית מהיר) ניגשים לבחור את החלקים להשלמת הדמות שכוללים ראש, שיער ומכנס, אני חייב לומר שכרגע מגוון הראשים והשיער יחסית מצומצם בהשוואה לעולם, אבל יש לי הרגשה כזאת שזה בעתיד יגדל ויעסיק את הקהל בבחירת החלקים כמעט כמו בעיצוב.
אחרי שתסיימו לבנות את הדמות תמקמו אותה בקופסה שקיבלתם יחד עם לבנה קטנה שמצד אחד נושאת את השם שלכם ומצד שני Lego Tel Aviv. מרגש.

בשורה התחתונה לחנות לגו יש תפקיד חשוב והוא לא למכור סטים של לגו (גם אבל זה לא העיקר) אלא לספק חוויית לגו אמיתית ומהנה שתגרום לכם בעתיד לקנות מלאאאאא לגו, ומנסיון זה עובד, Mini Figure Factory שהגיעה אל הסניף הרשמי בדיזינגוף סנטר עשתה את זה בדיוק ובענק, וסיפקה לי חוויה מהנה בטירוף שלקח זמן עד שהחיוך ירד לי מהפרצוף. אז קחו המלצה ממני וקפצו לחנות ליצור לעצמכם דמות או שניים, אתם לא תתחרטו.

ושוב אגיד תודה לאביתר מנהל החנות, נדב הבנאי גל מהיח"צ ולכל החברים בחנות הלגו שהעניקו חוויית לגו אמיתית ומהנה שעושה חשק לחזור שוב ושוב ושוב!

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה