LEGO The Incredibles

Lego The Incredibles זמין כעת עם טריילר השקה

נחשף טריילר ההשקה עבור המשחק Lego The Incredibles ואיתו כמובן מגיע המשחק אל הקהל הרחב.

חברת Warner Bros Interactive חשפה את טריילר ההשקה של Lego The Incredibles, המשחק זמין כעת עבור ה-Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch ו-PC.

העולם במשחק הינו עולם פתוח, סטייל לגו. הפעם מתלווים למשפחת פאר הלא רגילה, ואל ההרפתקאות הססגוניות ומלאות האקשן שלה. מלבד שהוא מחולק לאיזורים בהם אנחנו מביסים נבלים, על מנת להשיב את הסדר לעולם. במשחק ישנו גם סיפור שמורכב מ-2 הסרטים מבית Pixar והם כוללים את The Incrdeibles  ו-The Incredibles 2. במהלך ההרפתקאה אנחנו יכולים לגלם את מגוון הדמויות השונות במשפחת פאר. פעם אחת אנחנו יכולים לשחק בתור דאש, ובפעם אחרת להחליף לוויולט. האפשרות להחליף בין הדמויות במהלך המשחק, מאפשרת לנו לייצר קומבינציות שונות ומגוונות של כוחות העל בהם ניכנים בני המשפחה. למי שמעוניין, אפשרי גם להביא חבר לשחק איתכם ביחד במשחק.

אז תעטו את המסכה שלכם, ותעזרו לבני משפחת פאר להילחם בפשע במשחק Lego The Incredibles. ההנאה מובטחת לכל המשפחה.

מה דעתכם על המשחק? האם בעלי Nintendo Switch שמחים להצטרף לעולם הוירטואלי של Lego? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

תגובה אחת

  1. נראה טוב כמו שלגו יודעים לעשות, אבל למה הגרפיקה נקראת כל כך לא אפויה? עברו את תקופת lego star wars II

השאר\י תגובה