רשת BBC עובדת על סדרת טלוויזיה של עלובי החיים

אחד המחזמרים הטובים בכל הזמנים יעובד למסך הקטן על ידי רשת BBC

יצירת המופת של ויקטור הוגו, "עלובי החיים", עברה מספר אדפטציות שונות- למסך הגדול ב-2012 על ידי טום הופר עם יו ג'קמן, אן האת'ווי וראסל קרואו, לתאטרון עם הצגות מסביב לעולם כולל תאטרון הבימה וכעת למסך הטלוויזיה של רשת BBC.

לפי דיווח חדש, רשת BBC מתכננת להביא את הסיפור הצרפתי לצופים שלהם ולהתחיל צילומים בתחילת שנה הבאה, עם רוב הצילומים בבלגיה וחלק קטן מהצילומים בצפון צרפת. התסריטאי אנדריו דייויס שכתב עבור "בית הקלפים" ו"יומנה של ברידג'ט ג'ונס" ינהל את הפרויקט ונראה שהוא כתב את התסריט שלו לפי הרומן של הוגו, מאשר הסרט או המחזמר.

הרבה צופים ככל הנראה יתאכזבו מחוסר השירה שתהיה בסדרת הטלוויזיה, בעיקר חלק מהשירים האייקונים של המחזמר, אבל יהיה קשה להרבה צופים לצפות בעונה שלמה של סדרה שבה כולם רק שרים. בנוסף, זו תהיה הזדמנות מצוינת לדייויס להוכיח את החוזק של הסיפור עצמו ושהוא לא רק מוצלח בגלל השירים שמקיפים אותו.

האם הסדרה תגיע לרמות ההצלחה של הסרט מ-2012? עם כמות האוסקרים שחטף סרט האדפטציה אנחנו באמת בספק, אבל עם רשת ענקית כמו BBC מאחורי האדפטציה הטלוויזיונית ואפשר לצפות לאיכות אמיתית במסך הקטן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה