חברת LG תשווק מסכי טלוויזיה תומכי G-SYNC

חלומו של כל גיימר התגשם! חברת LG תציג בדגמי הטלווזיות החדשות ובדגמים קיימים נבחרים שלה תמיכה בטכנולוגיית G-SYNC של חברת Nvidia לטובת קצב רענון נמוך וחווית משחק חלקה במיוחד על גבי מסך טלוויזיה גדול.

בין אם חשבתם על זה ובין אם לא, האפשרות של משחק במחשב על גבי מסך ענק היא תמיד חלום טוב. הבעיה במשחק על מסך טלוויזיה רגיל היא שמסכי הטלווזיה של היום מוגבלים לרמת קצב רענון מסוימת וקבועה, ואם ברצונכם לשחק במחשב על גבי המסך ולא בקונסולה, שבה קצב הרענון קבוע ולא משתנה, לא תוכלו להנות מקצב הרענון הגבוה שהמחשב שלכם יכול לספק עם מסכים תומכים.
במידה ואכן חלמתם על אפשרויות המשחק האלה כמוני אני שמח לבשר לכם שחברת LG כאן כדי להגשים לכם את החלום! איך אתם שואלים? החברה הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת Nvidia, שתאחד כוחות יחד עם LG ותאפשר תאימות מערכת לטכנולוגיית Nvidia G-SYNC לעבוד על גבי מסכי הענק של LG.

לטובת אלה שלא מכירים, G-SYNC היא אחת מהטכנולוגיות המוכרות ביותר של חברת Nvidia, שמאפשרת חוויות משחק חלקה ונטולת זמני תגובה ארוכים, בשימוש עם כרטיס מסך של החברה על גבי צג מחשב תומך G-SYNC. הטכנולוגיה נחשבת לאיכותית מאוד, ומאפשרת יכולות משחק גבוהות ואיכותיות.

כמובן שכבר היום קיימים מסכי מחשב בעלי תקן G-SYNC שמאפשרים את חווית המשחק החלקה, אך מסכי מחשב מגיעים עד גודל מסוים, ובמידה ותרצו גודל מסך גדול יותר לא סביר שתמצאו מסך בעל נתונים גבוהים לגיימינג כמו מסכי מחשב ייעודים לכך.

חברת LG תשחרר לאוויר העולם שני דגמים חדשים, בעלי פנאל OLED ברזולוציית 4K, בגדלים של 55 ועד ל77 אינץ’. כפי שאתם מבינים זה מסכים גדולים מאוד שלא תמצאו תחת קטגוריית “מסך גיימינג”.
המסכים החדשים של LG עושים שימוש בפיקסלים מוארים באופן נפרד, כאשר כל פיקסל מקבל אלומת אור ייעודית שמתמקדת רק על אותו הפיקסל, וכך מתקבלת תמונה עשירה בצבעים וחדה במיוחד.

המסכים החדשים יאפשרו הצגת תוכן ברזולוציית של 1440p בקצב רענון של עד 120Hz ו-Input Lag של 6MS וכן הצגת תוכן ברזולוציית 4K בקצב רענון של 60Hz עם Input Lag של 13MS. כמו כן המסכים תומכים ב-HDR10 וכן ב-Dolby Vision.

אף על פי שמדובר במסך בעל תכונות של מסך מחשב ייעודי לגיימינג, זה בסופו של דבר מסך טלוויזיה, ולכן חברת LG כוללת עם המסך תמיכה בפורמט סאונד Dolby Atmos. בנוסף לכך הטלוויזיות החדשות תומכות בטכנולוגיה חדשה העונה של Dolby TrueHD שמסוגלת למנוע אובדן צליל בזמן צפייה בסרט או סדרה.

בנוסף לדגמי המסכים החדשים, מסכים קיימים נבחרים אשר נמכרים בישראל יקבלו עדכון תוכנה ייחודי שיאפשר תמיכה בטכנולוגיית G-SYNC. העדכון צפוי לצאת לקראת סוף חודש נובמבר.

אודות רועי האן

רועי האן, בן 20 מהשומרון, עורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס. טכנאי מחשבים בימים וגיק הדוק בלילות. מעריץ מושבע של Marvel ושחקן משחקי תפקידים קשוח. גיק איכותי בעל דעה קולחת שתמיד שמח לדון בכל נושא מעניין!

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *