לוגו חברת אל ג'י

LG G6 עם ידיעות חמות מהתנור

חברת LG ידועה בנטייתה למתוח את הצרכנים עד לקצה בסקרנות על המכשיר החדש שלהם וגם הפעם עם ה-LG G6 ידיעות חמות ומסקרנות מגיעות אלינו

במהלך השבוע האחרון חברת LG שיחררה מספר טיזרים שונים בנוגע לטלפון החדש שלה, ה-LG G6, ואפשר להגיד בבטחון שקהל המעריצים מעולם לא התרגש יותר לטלפון בחייו.

בידיעה הראשונה ששוחררה השבוע נחשפו ממצאי בדיקות השטח שנערכו על הטלפון החדש. מה הכוונה בבדיקות שטח? תארו לעצמכם את הסיוט הגדול ביותר של טלפון נייד, זורקים אותו ,מעיפים אותו, מטביעים אותו ומה לא. בדו"ח הבדיקות ניתן לראות שהטלפון החדש עבר את כל זוועות הגהנום והן להלן: חשיפה ללחות קיצונית, אבק, הטבעה במים, שוק חשמלי, נפילות מגבהים שונים והולכת חום. כדי לשפר את האמינות והאיכות של המכשיר LG החליטה להתמקד ב-2 מאפיינים חשובים בטלפון, פיזור החום וחיי הסוללה. כדי לטפל בפיזור החום LG החליטה להשתמש בצינורות חום שעשויים מנחושת שידועה כמוליך מצוין של חום, ובכך לסייע לטלפון להיפטר מחום עודף. בנוסף לכך, העיצוב החדשני של ה-G6 בנוי כך שיצרני החום העיקריים במכשיר רחוקים זה מזה וכך החום לא נאגר במקום אחד ויכול להתנדף בצורה יעילה. מבחינת סוללה החברה תשתמש בעיצוב חדש של סוללה שתכיל יותר הספק ותתפוס פחות מקום בתוך הטלפון ובכך לא תושפע מפקטורים שונים.

בהמשך לשיחתנו על הזוועות שהטלפון עבר, חברת LG שיחררה סרטון לערוץ היוטיוב שלה שמציג באופן מסתורי למדי את עמידות הטלפון במים.

טורסטן וולאור, מעצב התעשייתי הגלובלי בעל שם ענק בתעשיית העיצוב העולמית, אמר בראיון שלאחרונה שהייתה לו הזדמנות לראות את LG G6 ושיבח אותו כשאמר: "המיזוג האידיאלי, צורה יפה, פתרון חכם וכמובן חווית משתמש מעולה. המהות של מה הוא סמארטפון". וולאור קיבל שבחים רבים בתעשיית העיצוב כגון פרסי העיצוב הטוב ביותר של IF, ושיבח את העיצוב של ה- LG G6 העתיד לצאת בקרוב שמתמקד בחיונית ויופי שמעבירים תחושה של מוצקות. ברושם הראשוני שלו על ה-G6 אמר וולאור שהמפתח לעיצוב תעשייתי דגול של מוצר הוא לא רק נראות יפה אלא התחשבות מלאה במשתמשים שלו. עוד הוסיף כי העין נמשכת באופן טבעי אל תצוגת ה-FullVision של הטלפון בשל העלמת הסחות דעת מיותרות.

לצעירים מבינינו שמאמינים ש-Facbook זה כבר לא קול' אני ממליץ לכם לחזור ולמהר בעיקר בעקבות העובדה שהדף הרשמי של LG עובד שעות נוספות בתקופה האחרונה עם טיזרים רבים בנוגע ל-LG G6.

 

https://www.facebook.com/LGMobile/videos/1475363899141592/

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה