לוגו חברת אל ג'י

אפליקציית Facebook Watch מגיעה לטלוויזיות החכמות של LG

חברת LG מודיעה על תמיכתה באפליקציית הסרטונים הייעודית של פייסבוק – Facebook Watch על גבי כל הטלוויזיות החכמות שלה

אפליקציית Facebook Watch הושקה לראשונה בשנת 2018 ואפשרה לאינספור המשתמשים ברשת החברתית לצרוך בקלות שלל סרטונים ותכנים נוספים אל האפליקציה בהתבסס על נתוני הגלישה שלהם ברשת החברתית. האפליקציה משרתת מידי חודש יותר מכ-1.25 מיליארד צופים בכל העולם.

חברת LG הודיעה באופן רשמי על כך שכלל הטלוויזיות החכמות שלה המבוססות על מערכת ההפעלה webOS יקבלו תמיכה מלאה באפליקציית Facebook Watch כאשר יהיה ניתן להורידה לכל מסך חכם של החברה שנוצר החל משנת 2014. האפליקציה תהיה זמינה להורדה בקלות היישר מחנות האפליקציות של הטלוויזיה עצמה.

כאמור, האפליקציה תאפשר למשתמשים בה הזרמה נוחה ומהירה של שלל תכנים וסרטונים שונים היישר מהרשת החברתית שלהם אל המסך הגדול, כאשר יהיה ניתן לצפות בסרטונים המגיעים אל המשתמש בהתאם להרגלי הצריכה שלו באפליקציה וכן לצפות בשלל תכנים וסרטונים אותם מפרסמים דפי הפייסבוק השונים להם המשתמש עשה לייק ומעקב.

מלבד תכנים אלה יהיה ניתן לצפות באמצעות האפליקציה בשלל תכנים נוספים ורשמיים של פייסבוק עצמה, החל מ-Red Table Talk שהיא תכנית המסקרת נושאים חברתיים מרכזיים, שלל תכניות אירוח נוספות כגון STEVE on Watch המביאה ראיונות עם סלבריטאים וחדשות, תכנית Returning the Favor המציגה גיבורים יום-יומיים בשלל פעילויות שונות ועוד. 

מעבר לכך האפליקציה תאפשר גישה נוחה לפלטפורמת הזרמת תוכן הגיימינג של פייסבוק הכוללות בין היתר שלל תכנים הקשורים לעולם המשחקים החל מטורנירים בשידור חי, אירועים מרכזיים בתחום הגיימינג ועוד. 

בנוסף לאלה תינתן האפשרות לצפות בשלל תכנים של אמנים ברחבי העולם, החל מקליפים של אמנים מובילים ולהקות חדשות כמו גם מוזיקה קלאסית ומוזיקה נוספת משלל סוגים. כמובן שהיות ומדובר בפלטפורמה מובנית של פייסבוק, יהיה ניתן לשתף ולהעביר את התכנים ברחבי הרשת החברתית בקלות היישר מתוך האפליקציה.

תמיכה באפליקציית Facebook Watch על גבי טלוויזיות חכמות LG

כאמור, אפליקציית Facebook Watch זמינה כבר היום לשלל הטלוויזיות החכמות של LG המבוססות על מערכת ההפעלה webOS.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה