לינדזי לוהן תובעת את Rockstar על הדמות ב-GTA 5

Grand Theft Auto 5 אחד המשחקים הגדולים שיצאו השנה עבור קונסולות הדור הקודם בלבד והוכרז בתערוכת המשחקים E3 האחרונה למחשב האישי וקונסולות הדור הבא מקבל פרסום שלילי קצת עבור Rockstar.

מי שלא יודע, המשחק GTA 5 עבור המחשב ניתן באמצעות הגרלה קלה על יד האתר, אתם מוזמנים להצטרף אליה ולנסות לזכות בעותק מקורי שלו.

לאחר שבחודשים האחרונים פרסמה  כמה איומים, הגישה השחקנית לינדסי לוהן תביעה רשמית כנגד חברת Rockstar , בתביעה טוענת השחקנית שהיוצרים  של המשחק GTA V לקחו  את דמותה היישר לדמוות של לייסי גו'נס.

האם זוהי דמותה של לינדסי לוהן?
האם זוהי דמותה של לינדסי לוהן?

על פי התביעה,  הכפילה הווירטואלית של לינדסי לוהן במשחק, נאבקת עם צלמי הפפרצי, שבאותו זמן נשמע דומה מאוד לקולה, דמותה וסגנונה האישי של לוהן עצמה, יתר על כן התביעה מציינת שחברת המשחקים Rockstar מזייפת את המלון שאטו מהרמונס המפורסם שנמצא במערב הוליווד, מלון שבו לוהן עצמה התגוררה למשך מספר חודשים. לייסי ג'ונס היא השוואה והתייחסות "חד משמעית" ללוהן, 

ניתן גם לציין כמה מהדברים שלא צוינו בתביעה, כמו הצרות הפיננסיות של גברת לוהן בחודשים האחרונים, שמועות על שימוש בסמים וכמו-כן גם שמועות על היותה שחקנית לא אמינה, דברים אלו גרמו לשפל די גדול בקריירה של לוהן. כמו כן, אין אזכור לכך שהמשחק GTA 5 מדורג בין גרסאות המשחק המצליחות ביותר של כל הזמנים, לאחר שהרוויח מעל ל-800 מיליון דולרים רק על האקסבוקס 360 וקונסולות הסוני 3 בלבד, מה שברור שהוצאת המשחק עבור קונסולות הדור הנוכחי  – XBOne וה-Playstation 4 יגדיל את הרווחים, אנחנו בטוחים שהמושג באופן " סאטירי" יגיע לבתי המשפט, אנחנו מקווים ששופט ידע לבסס את כל הדברים הללו במקרה שהתביעה תגיע לדרכה באולם בית המשפט.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

תגובה אחת

  1. אני חשבתי שזות בר רפאלי חחחח

השאר\י תגובה