אבודים בחלל

ההפקה לעונה השלישית והאחרונה של אבודים בחלל מתחילה

העונה השנייה של "אבודים בחלל" שוחררה ב-Netflix בחג המולד 2019 ורק עכשיו נמסר שמתחילה ההפקה של העונה השלישית, עיכוב שנבע בין היתר מהתפרצות נגיף הקורונה. תוכלו לראות בפוסט שהועלה בחשבון הטוויטר של NXOn את השחקנים מינה סונדוול (פני) ומקסוול ג'נקינס (וויל) על סט הצילומים מאשרים את ההכרזה על תחילת ההפקה, כל אחד לחוד:

כשההפקה לעונה השלישית של "אבודים בחלל" יוצאת לדרך מעריצי הסדרה מחכים בציפייה לתשובות לשאלות שהתעוררו בסוף העונה השנייה, כגון איפה משפחת רובינסון ועכשיו כשהם מצאו את פורטונה האם האבא הביולוגי של ג'ודי יצטרף לעונה האחרונה? ואחת השאלות המסעירות ביותר היא האם ד"ר סמית חי? העונה השלישית של הסדרה תהיה גם העונה האחרונה ולכן היא תצטרך לספק למעריציה סוף הולם שיענה על השאלות שלהם.

עדיין אין תאריך שחרור לעונה השלישית של "אבודים בחלל" אך לפי ההערכות הוא יהיה בכריסמס 2021. ניתן לחזות את תאריך השחרור לפי העונות הקודמות: הצילומים של העונה הראשונה התחילו בפברואר 2017 והעונה שוחררה באפריל 2018 והצילומים של העונה השנייה החלו בספטמבר 2018 והעונה שוחררה בדצמבר 2019.

המשיכו לעקוב באתר שלנו על מנת להתעדכן בפרטים נוספים על העונה השלישית של הסדרה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה