איש משפחה

איש משפחה חודשה לעונות 19 ו-20 ב-Fox

"איש משפחה", תוכנית האנימציה הקומית הוותיקה מחודשת לעונות 19 ו-20 ברשת Fox בעוד היא מבטיחה להמשיך לספק פרקים עד שנת 2023 לפחות.

"איש משפחה" נוצרה על ידי סת' מקפרלן והחלה את שידוריה ב-1999 והפכה לאחת הסדרות המתוקשרות והמצליחות על אף ביקורותיה החלוקות. הסדרה זוכת האמי עוקבת אחר משפחה אמריקאית לא מתפקדת שבמרכזה זוג ההורים פיטר ולויס וילדיהם מג- ילדה בכורה ומנודה חברתית, כריס- מתבגר תמים שמובך מכל סיטואציה ,סטואי- תינוק גאון שמעוניין להרוג את אימו ולהשמיד את העולם וכלבם המואנש, בריאן בעיר הדמיונית, קוהוג, במדינת רוד איילנד אשר בארצות הברית. כעת, הסדרה מחודשת לעונות 19 ו-20 ולפיכך היא תשודר עד 2023.

איש משפחה2

עונות נוספות לסדרות קומיות אחרות של Fox שיעלו במקביל ל"איש משפחה" הן עונות 12 ו-13 של "ההמבורגרים של בוב", שהיא גם סדרת אנימציה מוכרת שמכוונת לקהל המבוגר ותמשיך את שידוריה לפחות עד השנה 2023.

החידוש לשתי עונות הוא הודעה משמחת ולא מפתיעה במיוחד לנוכח ההצלחה האדירה של הסדרה ושל היוצר שלה סת' מקפרלן שזכה באמי על יצירת הסדרה ודיבובו בה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה