יחי השטן- "לוציפר" חודשה לעונה חמישית

אחרי הביטול של הסדרה על ידי רשת FOX וחזרתה מן השאול אל מנויי שירות נטפליקס ועונה רביעית מוצלחת- ענקית הסטרימינג הודיעה כי הסדרה תחודש לעונה נוספת.

חברת Netflix קנתה את הזכויות לסדרה "לוציפר" אחרי שבוטלה ברשת FOX עקב נתוני רייטינג נמוכים- וזכתה להצלחה בפלטפורמה של נטפליקס.
כעת אנחנו מגלים כי העונה הרביעית הצליחה כל כך, עד שהוחלט להחזיר את הסדרה לעונה חמישית ואחרונה.
נטפליקס שחררה את ההצהרה הרשמית הבאה לרגל חידוש הסדרה:

"אנחנו נרגשים מכך שמעריצי 'לוציפר' ברחבי העולם אימצו את הסדרה הזו וצפו בה בשירות נטפליקס, ואנחנו לא יכולים לחכות כדי לתת להם את הסיום הגדול שכולם חיכו לו".

עלילת הסדרה בקצרה עוקבת אחרי דמותו של לוציפר מורנינגסטאר (Lucifer Morningstar), המשוחק על ידי השחקן טום אליס (Tom Ellis), והוא השטן המוכר מספרי הברית החדשה, שהתפטר מתפקידו כמלך הגיהנום בכדי להקים מועדון לילה בלוס אנג'לס.

יחד עם הבלשית קלואי דקר (לורן גרמן) הוא מצטרף למשטרת L.A ועוזר לפענוח מקרי רצח על ידי יכולתו להוציא מבני אדם את תשוקותיהם העזות ביותר.
יחד עם דמויות המשנה של השדה מזיקין, המלאך אמנדיאל ועוד דמויות משנה מצוינות- הסיפור של "לוציפר" העלה הילוך במהלך העונה הרביעית- עם ביקור של חווה המיתולוגית, המשוחקת על ידי השחקנית ענבר לביא (הישראלית).

מנהלי הסדרה ג'ו האנדרסון ו-Ildy Modrovich שחררו גם הם הצהרה:

"אנחנו כל כך אסירי תודה לשירות Netflix על החייאת הסדרה שלנו בעונה שעברה, ועל שעכשיו נותנים לנו לסיים את הסיפור של 'לוציפר' עם התנאים שלנו. והכי חשוב, אנחנו רוצים להודות למעריצים על התשוקה המדהימה שלהם והתמיכה. הטוב עוד לפנינו!!"

הסדרה עצמה מבוססת על דמות מאת ניל גיימן- שהופיעה בסדרת הספרים "סנדמן", וסיפור המקור שלה דומה לזה שהוצג במהלך הסדרה.
העונה האחרונה של הסדרה הייתה המושקעת ביותר מהעונות עד היום, עם אפקטים מצוינים וסיפורים ייחודיים שנגעו יותר מהעונות הקודמות בחייו של לוציפר לפני הגיעו ללוס אנג'לס- ולכן רק מתבקש שעונה חמישית תעלה ותביא לסיום הסיפור.

(הסדרה הסתיימה באופן דיי מספק נכון לעונה 4, אך השאירה פתח לעונה חמישית כדי להמשיך את הסיפור על השטן מ-L.A ומערכת היחסים המורכבת שלו עם האנושות.)

עוד לא ידוע דבר על העונה חמישית של הסדרה- מאחר ורק עכשיו הוכרזה, אך נדאג כמובן לעדכן אתכם בכל התפתחות.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה