"לוציפר" חודשה לעונה שישית ואחרונה

 Netflix חידשה את הסדרה "לוציפר" לעונה שישית ואחרונה, יום אחרי שתאריך הבכורה של העונה החמישית הוכרז.

העיבוד הטלוויזיוני לקומיקס של DC Comics שיצרו ניל גיימן, סם קית', ומייק דרינגנברג, "לוציפר", שודר לראשונה בערוץ Fox בשנת 2016. הסדרה עוקבת אחר  לוציפר (טום אליס), השטן בכבודו ובעצמו, לאחר שהחליט לעזוב את גיהנום ולנהל מועדון לילה בלוס אנג'לס. לאחר שלוש עונות, רשת השידור Fox ביטלה את הסדרה. עם זאת, מעריצי התכנית פתחו קמפיין להצלתו שהסתיים כש-Netflix נענתה וחידשה את לוציפר לשתי עונות נוספות: עונה 4 שעלתה במאי 2019 ועונה 5 שחלקה הראשון יעלה ב21 באוגוסט.

כש-Netflix נענתה לקמפיין ההצלה של מעריצי התכנית, היא תכננה להפיק עוד שתי עונות. העונה החמישית הייתה אמורה להיות האחרונה, אבל לפי החשבון הרשמי של "לוציפר" בטוויטר, הסדרה התחדשה לעונה 6.

בינתיים, החצי הראשון של העונה החמישית של "לוציפר" תגיע ל-Netflix ב-21 באוגוסט. הפעם, בניגוד לעונה 4 שכללה עשרה פרקים, העונה תהיה מורכבת משישה עשר פרקים בסך הכל, והם יפוצלו לשני בחלקים של שמונה פרקים. Netflix לא ציינה מתי יצא החלק השני של עונה 5, אך ניתן להניח שזה יהיה מתישהו בשנה הבאה.

בנוסף, לא ברור כמה פרקים העונה השישית של "לוציפר" תכלול, אבל סביר להניח שהמעריצים יתלהבו לא משנה כמה פרקים יהיו מכיוון שהיא אפילו לא הייתה אמורה לקרות מלכתחילה. אליס כבר מאושר לחזור לעונה הנוספת, אם כי פחות ברור מי יצטרף אליו. תלוי מה יקרה בעונה 5.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

6 תגובות

  1. מאז שהביאו את חווה הסדרה נהרסה לגמרי!!!!!!

  2. היה את חווה, קין, הבל ואפילו את לילית'. אני חושב שיביאו את אדם

  3. מתי תהיה עונה שישית?

  4. מוריה ארזי

    ממש לאא חווה היא דמות מושלמת לסדרה

  5. מעניין עם יראו בעונה השישת מה לוציר עושה בתור אלוקים

  6. הסדרה הטובה ביותר

השאר\י תגובה