תביעה נגד מקס הזועם: כביש הזעם עוצרת את הפקת סרטי ההמשך

למה עוד לא ראינו סרט המשך לסרט הקיץ המצליח "מקס הזועם: כביש הזעם"? תאמינו או לא, בגלל תביעה מתמשכת נגד אולפני Warner Brothers

אם לא ידעתם, ג'ורג' מילר עבד על "כביש הזעם" כבר משנות ה-2000 המוקדמות והבמאי הנודע נאבק מעל עשור להביא את הסרט המתוכנן למסך הגדול. כמובן שהמאמצים שלו השתלמו עם הכנסות מטורפות בבתי הקולנוע ו-10 מועמדויות אוסקר עם זכייה ב-6 קטגורויות.

הסרט היה כל כך מצליח שמילר קיבל בקשות לסרט ספין אוף על דמותה האהובה של שרליז ת'רון והתחיל לפתח תסריטים עבור שני סרטים נוספים, עם סרט חמישי בשם The Wasteland. אבל לצערנו הרב, בגלל בונוס שלא שולם, כל התוכניות לסרטי המשך נעצרו.

חברת ההפקה של מילר הייתה אמורה לקבל בונוס של 9 מיליון דולר וחלק מהרווח של הכנסות הסרט בבתי הקולנוע כחלק מהסכם שמבוסס על תקציב בסך 157 מיליון. מילר טוען שכל חריגה של חברת ההפקה מהתקציב היה בגלל התערבות של Warner Brothers.

זה לא כל הסיפור, לפי מידע חדש, הסטודיו טוען שהם סגרו עם החברה של מילר על סרט באורך 100 דקות ודירוג מגיל 13 ומעלה, ולא סרט באורך 120 דקות עם דירוג 16 ומעלה. מילר, בטענה נגדית, אומר שהאולפנים התעקשו שחלק מהסצנות בתסריט לא יצולמו ולאחר מכן התבקשו כן לצלם אותם, משהו שהוסיף עשרות מיליונים לתקציב הסופי. מילר גם טוען שמספר החלטות של האולפנים הביאו לעיכובים בלתי נפסקים של ההפקה.

לא משנה איזה צד פה צודק, שני הצדדים מפסידים- ככל שיקח יותר זמן עד ליציאת סרטי ההמשך, כך ייפגעו ההכנסות הפוטנציאליות שלו. צריך להכות בברזל כל עוד הוא חם ומתישהו האולפנים צריכים לקלוט את זה, אלא אם כן הם רוצים להגיד להתראות לעוד 378 מיליון דולר.

נעדכן אתכם בפרטים נוספים בקשר לתביעה, בואו נקווה ששני הצדדים יגיעו להסכמה בקרוב מאוד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה