סרט של אוטובוס הקסמים בדרך עם אליזבת’ בנקס

כוכבת סרטי “משחקי הרעב” ו”פיץ’ פרפקט” תגלם את גברת פריזל בעיבוד הלייב-אקשן של “אוטובוס הקסמים”

סדרות חינוכיות לעיתים רחוקות היו מלאות בכיף ומידע מעניין, אבל סדרה שתמיד כללה הרבה משני האלמנטים הייתה “אוטובוס הקסמים”, סדרת אנימציה בכיכובה של גברת פריזל ואוטובוס הקסמים שלה ששינה צורה ולקח כל יום את הכתה שלה להרפתקה חדשה. הסדרה רצה בעיקר בשנות התשעים אבל זכתה להרבה שידורים חוזרים לאורך השנים ואפילו חידוש. כעת, פריזל מגיעה למסך הגדול.

השחקנית/במאית אליזבת’ בנקס, שסרטה הקולנועי הגדול האחרון היה האיתחול של כותר “המלאכיות של צ’רלי“, תגלם את המורה האהובה בעיבוד הלייב-אקשן של סדרת האנימציה מבית Universal וגם תפיק את הסרט החדש ביחד עם מספר מפיקים מ-Universal וחברת Brownstone.

PASADENA, CA – FEBRUARY 11: Executive producer Elizabeth Banks of Hulu’s “Shrill” poses for a portrait during the 2019 Winter TCA at The Langham Huntington, Pasadena on February 11, 2019 in Pasadena, California. (Photo by Corey Nickols/Contour by Getty Images)

נכון לעכשיו אין במאי מוצמד לסרט ולא ידוע אם פריזל תהיה הדמות המרכזית היחידה של הסרט או שנקבל גרסאות מודרניות לכל ילדיה כמו קרלוס וארנולד.

בזמן שממבט ראשון הסרט נראה כמו סיכון, ההצלחה הקופתית של עיבוד הלייב-אקשן של דורה החוקרת הראה שיש צופים צמאים לנוסטלגיה שישמחו לראות את המדריכים שלהם בלייב-אקשן על המסך הגדול.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה