סרט ההמשך ל"מליפיסנט" מקבל תאריך יציאה

סרט ההמשך ל"מליפיסנט", Maleficent: Mistress of Evil, קיבל תאריך יציאה, פוסטר ותקציר.

בשנת 2014 Disney Pictures הוציאה לקולנוע את "מליפיסנט". הסרט בכיכובן של אנג'לינה ג'ולי ואל פנינג הציג את סיפורה הטרגי של המכשפה מליפיסנט ומערכת היחסים שלה עם הנסיכה אורורה מה"יפיפייה הנרדמת". את "מליפיסנט", שיצא כסרט לכל המשפחה, הפיקו בתקציב של כ-200 מליון דולר והוא הרוויח בקופות יותר מ-700 מליון. הביקורות שקיבל מהמבקרים היו מעורבות, בעוד שהקהל הראה את דעתו בטקס פרסי האוסקר ה-87 כשבחר בסרט כזוכה בפרס בחירת הקהל בקטגוריות: הסרט האהוב והסרט לכל המשפחה הכי אהוב.

את הסרט הראשון כתבה לינדה וולברטון, שחזרה לכתוב במשותף גם את Maleficent: Mistress of Evil. איתה חזרו אל סרט ההמשך גם ג'ולי, פנינג, סם ריילי ששיחק את העורב הנאמן דיאבל ושלוש הפיות: ג'ונו טמפל, לזלי מנוויל ואימלדה סטונטון. אליהם הצטרפו חברי הצוות החדשים מישל פייפר בתור המלכה אינגריט, אד סקריין ("דדפול" ו"אליטה: מלאך קרב") שישחק נבל, האריס דיקינסון וצ'יווטל אגיופור ("דוקטור סטריינג'").

Disney שחררה פוסטר ותקציר לסרט החדש, והכריזה על תאריך יציאה שמתוכנן ל-8 באוקטובר 2019:

הרפתקה פנטסטית שמתרחשת כמה שנים אחרי "מליפיסנט", שבו הקהל צפה באירועים שגרמו לליבה של הנבלה הידועה ביותר של Disney להתאבן וגרמו לה לקלל את הנסיכה אורורה כשהייתה תינוקת, "מליפיסנט 2" ממשיך לחקור את מערכת היחסים המסובכת של הפיה המקורננת (אנג'לינה ג'ולי) ושל הנסיכה שבקרוב תהיה מלכה (אל פנינג), כשהן יוצרות בריתות חדשות ומתמודדות מול יריבים חדשים במאבק שלהן להגן על הביצות ועל היצורים הקסומים ששוכנים בהן.

בהחלט יהיה מעניין לראות את ג'ולי חוזרת למסך הגדול כהנבלית האהובה מליפיסנט, אך לפי התקציר נראה שסרט ההמשך יתמקד קצת יותר בנסיכה אורורה ובהתמודדות שלה עם המעבר הקרב לתפקיד המלכה. כך או כך הפיה הנקמנית והנסיכה הישנונית יחזרו למסכי הקולנוע בהפצה עולמית ב-8 באוקטובר השנה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה