נחשף תאריך יציאת העונה השנייה של "One-Punch Man"

סאיטמה הולך לקרוע אתכם מצחוק ולאויבים שלו את הפרצוף בחודש אפריל הקרוב.

בשנת 2015 יצאה אנימה שונה מכל מה שראינו עד היום- אנימה עם גיבור חזק בטירוף שנלחם נגד מפלצות ואיומים במימדים אדירים, אבל עם הבדל אחד משמעותי- הגיבור לא עושה את זה מתוך מטרה נעלה, מתוך מחויבות מוסרית או בגלל סיפור רקע טראגי.
סאיטמה, או "איש האגרוף הבודד" ("One-Punch Man") מפרק כל אויב שלו באגרוף אחד, בלי להתכונן לקרב, והוא עושה את זה משעמום נטו.

האנימה מהווה פארודיה/ סאטירה על הז'אנרים של האנימות וגיבורי העל יחד, והקלישאות מגיעות חמות מהתנור רק כדי לצחוק עליהן פרק אחרי פרק באנימה המצליחה.
3 שנים אחרי יציאת העונה הראשונה, בסוף השנה הקודמת שוחרר הטריילר הראשון לעונה 2, ובו התבשרנו כי סאיטמה עוד יחזור לעונה שנייה במהלך אפריל 2019.
כעת, סוף סוף, יש תאריך רשמי וסופי, ונראה שחודש אפריל הקרוב הולך להיות חגיגה גיקית אחת גדולה.

בציוץ בטוויטר אנחנו זוכים לגלות כי תאריך יציאת העונה השנייה של One-Punch Man הוא 09.04.2019.

אז נראה שכולנו עתידים לקחת את יום השבתון של הבחירות בישראל ולראות את סאיטמה קורע לכמה מפלצות את הצורה (אחרי שנלך להצביע בקלפי כמובן).
הציוץ מכיל גם, כמו שניתן לראות, מעבר לתאריך הסופי- גם פוסטר רשמי של העונה השנייה.

בנוסף לתאריך היציאה, ניתן לראות כי העונה השנייה עתידה להיות משודרת בשירות הסטרימינג Hulu, בצמוד להקרנה ביפן, עם תרגום באנגלית, ועם תקווה לגרסה מדובבת אנגלית מאוחר יותר במהלך השנה.
כרגע עוד לא ידוע אם ומתי הסדרה תגיע גם לשירותים הזמינים בארץ, כמו Netflix, בו העונה הראשונה של האנימה כבר זמינה לצפייה במלואה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה