טריילר לסרט מליפיסנט: אדונית הרשע

טריילר לסרט החדש- מליפיסנט: אדונית הרשע הגיע

כעבור 5 שנים מאז צאת הסרט הראשון של מלפיסינט מגיע אלינו המשך מושקע ומסקרן לגבי עלילות מליפיסנט בשם "מליפיסנט: אדונית הרשע". נראה שהסרט ימשיך לעבות ולשדרג את הסיפור הידוע להמשך מורכב. צפו בטריילר המתורגם הרשמי:

 

הטריילר המדובב:

הסרט "מליפיסנט: אדונית הרשע" הוא פנטזיית הרפתקאות אשר מתרחשת כמה שנים לאחר אירועי הסרט 'מליפיסנט', בו למדו הצופים על האירועים שהקשיחו את לבה של הנבלית המפורסמת ביותר של דיסני וגרמו לה להטיל קללה על הנסיכה אורורה התינוקת. הסרט ממשיך לחקור את מערכת היחסית המורכבת בין הפיה בעלת הקרניים והמלכה לעתיד, בעוד הן כורתות בריתות חדשות ועומדות בפני יריבים חדשים במאבקן להגן על הביצות ועל היצורים הקסומים שחיים בהן.

הסרט עטור בכוכבים ידועים כגון אנג'לינה ג'ולי, אל פנינג, מישל פייפר, צ'יווטל אג'יופור, סם ריילי ונוספים ובבימויו של הבמאי המוערך יואכים רונינג. הסרט נראה כמו קודמו מושקע מאוד בתפאורה ובאפקטים מגניבים ובניגוד לסרטי המשך של Disney שסתם נמרחים, במקרה הזה נראה שצפוי לנו המשך מעניין שמוכיח לנו שלאו דווקא הטוב תמיד מנצח ולכן הסרט שווה צפייה.

הסרט ייצא לאקרנים ב-17.10.19.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה