מתוכנן סרט המשך לסרט האקשן "שם קוד מ.ל.א.ך"

סרט האקשן "שם קוד מ.ל.א.ך" בכיכובם של הנרי קאביל וארמי האמר מקבל סרט המשך.

אחת ההצלחות השקטות של 2015, "שם קוד מ.ל.א.ך" הביא למסך הגדול עיבוד לסדרה משנות ה-60 מבית MGM בצורה מלאה באקשן, הומור וסטייל. הסרט בכיכובם של השחקנים הנרי קאביל ("איש הפלדה"), ארמי האמר ("הרשת החברתית") וזוכת האוסקר אלישיה ויקנדר (שתשחק בעיבוד החדש של טומב ריידר), לא הביא מספרים גדולים עבור חברת Warner Bros אבל זכה להרבה שבחים מצד המבקרים ובהחלט נתן משהו קצת יוצא דופן מסרטי האקשן והריגול שאנחנו מקבלים בזמן האחרון כמו "משימה בלתי אפשרית".

כעת, על פי ראיון שנעשה לאחרונה עם ארמי האמר (ששיחק את סוכן הקיי. ג'י. בי. מול הסוכן האמריקאי ששיחק הנרי קאביל), גאי ריצ'י, במאי הסרט שהביא לנו סרטים בלתי נשכחים כמו "סנאץ'" ו"שרלוק הולמס" מתחיל עבודה על סרט ההמשך ל"שם קוד מ.ל.א.ך.".

התקשרתי לליונל ויגראם, המפיק של הסרט, והוא וגאי הפיקו אותו וכתבו אותו יחד. אני הייתי כאילו "אחי, מה הקטע? אני שואל אותך על החרא הזה כל הזמן. אתה יכול פשוט לכתוב כבר סרט המשך?" והוא כאילו אמר "אתה יודע מה? כן, לעזאזל עם זה, אני אעשה את זה. בטח, אני אכתוב סרט המשך". אני אמרתי "אם תכתוב אחד, אני בטוח שנוכל להפיק אותו". אז מי יודע? היום זו הפעם הראשונה שאני אי פעם סיפרתי למישהו את הסיפור הזה. ככל הנראה, סרט ההמשך נכתב ברגעים אלו. בלי לחץ, ליונל!

ראיון מהלינק הבא.

ישנו בהחלט הרבה פוטנציאל ליצור סדרת סרטים המבוססת על סדרת הטלוויזיה הישנה והסרט הקודם נגמר עם הקמת הארגון מ.ל.א.ך., כך שהדלת פתוחה לרווחה למשימות נוספות של השלושה. אבל בסופו של יום ההחלטה הסופית עומדת בסטודיו שיממן את החלטת המפיק ואחד הגורמים הכי גדולים להצלחת הסרט, הנרי קאביל, עם לוח זמנים מאוד עמוס אצל DC בתור סופרמן. אז כעת אין עוד לדעת מה העתיד של פרויקט זה, אבל אפשר רק לקוות שנזכה לראות מתישהו "שם קוד מ.ל.א.ך. 2" על המסך הגדול.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה