מארק המיל יצטרף לעונה השנייה של "אבירי הלילה"

"אבירי הלילה" חוזרת לעונה חדשה עם תוספת חדשה ומרעננת, שבאה לידי ביטוי בשחקן הידוע: מארק המיל.

בזמן שכוכב הקולנוע מארק המיל יצטרף לעונה החדשה של "אבירי הלילה", נודע שיצטרף בנוסף שם פחות מפורסם, אבל עדיין מספיק ידוע- אהרון הלבינג, המפיק של סדרות כמו: "הפלאש" ו"ספרטקוס". הלבינג יצטרף לצוות ההפקה של התוכנית וינסה לעזור לקצב העלייה בהצלחת התוכנית שנבחרה לתוכנית השלישית החדשה המצליחה מבחינת רייטינג.

"אבירי הלילה" הסדרה ההיסטורית הבדיונית, עוסקת באבירי ההיכל המיסתוריים, ובשבועתם לשמור על שרידים קדושים לדת. אבירי ההיכל, צברו כוח רב ועושר גדול דרך הקרבות בארץ הקדוש. התוכנית תעסוק במיוחד בפוליטיקה של הארגון, תוך כדי היתקלות עם הפירוק שעומד לבוא, והרדיפות על ידי המלך פיליפ הרביעי של צרפת.

לפי הדיווחים האחרונים, המיל יהיה חבר באבירי ההיכל, טאלוס, אביר קשוח וחייל ותיק של מסעות הצלב. הוא שרד שבי של 10 שנים בארץ הקודש, ועכשיו מטרתו היא לעזור בדרכים שונות לארגון. לצד המיל, יצטרף גם טום פורבס ("וולף הול") לעונה השנייה, בה ישחק את הנסיך האלים והלא צפוי, לואיס, בנו של פיליפ הרביעי. בסוף רשימת הדמויות החדשות נמצאת ג'ניב גונט (The Royals), שתשחק את איזבלה של פיליפ הרביעי, הנודעה בכינוי "אשת הזאב של צרפת".

המיל, שנודע בעיקר בתפקידו כלוק סקייווקר  בסרטי "מלחמת הכוכבים", זנח בשלב מסויים את קריירת המשחק שלו (למעט מספר הופעות אורח) בשביל קריירת דיבוב, שבתפקידו הנודע ביותר, דיבב את הג'וקר מבאטמן ועל כך קיבל פרסים רבים. ועכשיו חוזר למשחק פעם נוספת אחרי "אחרוני הג'דיי", בחזרה שאליה ציפו המונים.

המיל יעשה את הקפיצה מלוחם  ג'דיי לאביר ההיכל, קפיצה שנראת מוזרה, אך דווקא מתרחשת בין שני תפקידים לא כל כך שונים אחד מהשני. שניהם נזירים לוחמים שלוקחים חלק במלחמה המבוססת על עקרונות הדת שלהם. אז "אבירי הלילה" עם המיל לא אמורה להיות זרה לאנשים שהשקיעו זמן רב בצפייה בסרטי "מלחמת הכוכבים".
המיל יביא מידת רצינות שלא תזלזל ותפגע בכבודו של טאלוס ושל הצופים. נראה שהעונה השנייה של "אבירי הלילה" תהיה מבוססת על יסודות העונה הראשונה, אך בתוספת כמות לא קטנה של כשרון.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה