משחק ילדים – טריילר מלא לחידוש של סרט האימה

החידוש לסרט האימה "משחק ילדים" מקבל טריילר חדש עם קולו של מארק האמיל

חידוש לסרטי אימה פופולרים זה לא משהו חדש בתעשיית הבידור, אבל לאחרונה ראינו המשך של תופעה זו עם סרטים כמו "קנדימן" ו"בית קברות לחיות", והסרט הבא שבדרך אלינו בחידוש  עם ליהוק מעניין הוא "משחק ילדים".

הסרט המקורי משנת 1988 הפך את הבובה הרוצחת צ'אקי לאייקון עם קולו של בראד דוריף, כך שזה די מוזר שלא נשמע את קולו על המסך הגדול כשהבובה תחזור בחידוש הקרב, אבל במקומו לוקח פיקוד על המיקרופון שחקן עם ניסיון בדמויות מטורללות רצחניות (הג'וקר), מארק האמיל, בחירה נהדרת שבתקווה תביא לנו סרט אימה חדש ומעניין על הבובה הרצחנית המוכרת. צפו בטריילר הרשמי:

נראה שהתסריטאים החליטו שבובה רצחנית אינה מאיימת כל כך, מפני שמדובר בעצם ביצור קטן שכל אחד מאיתנו יכול פשוט לבעוט בו ולברוח, אז נראה שלצ'אקי יש כעת שליטה על הטכנולוגיה סביבו באמצעות אפליקציה בשם Buddy שמאבדת שליטה, בדומה ל"שליחות קטלנית: ג'נסיס", ואפשר לראות בטריילר כל מיני מכשירים טכנולוגיים מודרנים כמו רחפנים מתחילים לתקוף בני אדם.

הרעיון של טכנולוגיה רצחנית כבר די נחרש בז'אנר עוד בשנות השמונים עם הסרט Maximum Overdrive של סטיבן קינג, אבל בסופו של יום, מה שיעשה את הסרט זה הכוכב שלו וההריגות שבו ואין לי ספק ששניהם יצליחו לבדר אותנו כשהחידוש יצא למסכים בארץ ב-20 ביוני 2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה