נמצאו הכותבים לסדרות She-Hulk ו-Moon Knight של Disney+

Marvel מצאה כותבים ראשיים לתכניות המקוריות She-Hulk ו-Moon Knight שיעלו אל הפלטפורמה Disney+.

היקום הקולנועי Marvel התקדם וגדל באופן מרשים במהלך 11 השנים האחרונות, בעיקר בבתי הקולנוע. אבל, הקיץ אולפני Marvel אישרו שהם הולכים להפוך את שירות הצפייה הישירה, Disney+ לבית בשביל חלק נכבד מהיקום הקולנועי שלהם. החברה הודיעה ב-D23 על חמש סדרות חדשות, ובהמשך הוסיפה את She-Hulk, Moon Knight ו-Ms. Marvel. בהכרזה Marvel פרסמה גם את Bisha K. Ali, ככותבת של הסדרה Ms. Marvel , אולם לא הוכרז מי יעמוד מאחורי She-Hulk ו-Moon Knight. כעת, קיבלנו דיווחים חדשים שחושפים את הכותבים הראשיים של שתי התכניות.

העדכונים האחרונים  מאשרים שג’סיקה גאו תהיה הכותבת הראשית של She-Hulk. גאו ידועה בעיקר בזכות עבודתה על “ריק ומורטי”, שם כתבה מספר פרקים, כולל הפרק זוכה האמי “פיקל ריק”. בנוסף, דווח כי אל Moon Knight יגיע ג’רמי סלייטר להוביל את חדר הכתיבה. סלייטר סייע ביצירה ופיתוח של “אקדמיית המטרייה“.

גאו בקיאה בקומדיה, לאחר שכתבה את “עמק הסיליקון” ולקחה חלק בשלל סדרות אנימציה אחרות בנוסף ל”ריק ומורטי”. גיוסה יכול להצביע על כך ש-She-Hulk תנקוט בגישה קומית יותר ותעמיד למבחן את חוש ההומור של עורכת הדין. היא גם הכותבת השנייה של “ריק ומורטי” שמתמודדת עם תכנית של היקום הקולנועי של Marvel ב-Disney+, כאשר מייקל וולדרון עומד בראש “לוקי”. בינתיים, ההחלטה ללכת עם סלייטר בסדרה Moon Knight יכולה לאותת על האווירה האפלה יותר שהתכנית על האנטי גיבור הסכיזופרני תתעטף בה. הוא כתב את סרט האימה The Lazarus Effect ואת החידוש של “מגרש השדים”.

עכשיו כש-Moon Knight ו-She-Hulk קיבלו את הכותבים שלהן, אולפני Marvel מצאו את היוצרים הראשיים עבור כל שמונת הסדרות שיעלו אל Disney+ . כרגע, הסדרה היחידה שמצתלמת היא של הפלקון וחייל החורף, לקראת יציאתה ב-2020. עם זאת, העובדה שלכל שאר הסדרות יש כותבים תזרז את כתיבת התסריטים ותוביל אל תהליך הליהוק.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה