The Eternals – נחשפו פרטים על הדמויות החדשות

עוד לא נחשף שם הסרט של “הנוקמים 4”, ואולפני Marvel כבר בתנופה לקראת האירוע הגדול הבא ביקום הקולנועי שלהם

כולנו ראינו את “הנוקמים: מלחמת אינסוף” (לביקורת) ויצאנו מהאולם בהלם, ובצדק- הסרט היה הצלחה פנומנלית בכל פרמטר אפשרי, ויצר אירוע קולנועי שלא נראה שני לו בשנים האחרונות, אם בכלל.

הסרט “אירח” את האירוע הגדול ביותר ביקום הסינמטי של Marvel, עם המון דמויות, אירוע אפי משנה גורלות וגורל היקום (פשוטו כמשמעו) על כתפיהם של הגיבורים האהובים על כולנו.

ועכשיו, למרות שעוד לא נחשף שמו של סרט ההמשך שמוכר כרגע עדיין בשם “הנוקמים 4”, האולפנים לא עוצרים לרגע וכבר מתחילים בעבודה לקראת האירוע הגדול הבא שלהם, הסרט “The Eternals” (בתרגום חופשי: “הנצחיים”).

אחרי שנודע שהסרט עתיד לצאת במהלך שנת 2020, נחשפו כרגע שמות ופרטים על 12 הדמויות העתידות להופיע בסרט:

 1. Karen- דמות נשית חזקה, מנהיגת “הנצחיים”.
 2. Druig– בעל יכולת לתמרן חומר, לבצע טלפורטציה, לעוף על ידי שינוי כוח המשיכה סביב גופו, הקרנת אנרגיה וקריאת מחשבות, ויהיה הנבל של הסרט.
 3. Piper– צעירה בעלת אינטליגנציה גבוהה ולשון חדה (לא באופן מילולי), כריזמטית ואתלטית
 4. Elysisus– דמות מלאכותית (שלא “נולדה” באופן טבעי), בעלת כוח, סיבולת ומהירות על-אנושיים, בעלת יכולת טלקינזיס, חסינות למחלות.
 5. הנשכח (Forgotten One)– ידוע גם כ”גילגמש”, מומחה באומנויות לחימה ובשימוש בכלי נשק כמו גרזנים וחניתות.
 6. Ikaris– בן דודו של Druig, בן יותר מ-20,000 שנים, בעל שליטה מנטלית על גופו הפיזי, גם בעת שינה, בעל יכולת טלקינזיס חלשה ויכולת ליצירת אשליות.
 7. Makkari- מומחה בבניית רכבים לנסיעות במהירויות גבוהות, בעל רפלקסים, מהירות וכוח על-אנושיים.
 8. Sersi- בעלת רצון לחיות בקרב בני האדם, איננה מזדקנת ויכולה להיהרג רק על ידי פיזור האטומים המרכיבים את גופה הפיזי.
 9. Starfox-  ידוע גם כ”ארוס”, אחיו של ת’אנוס. בעל יכולת לגרות את איזורי ההנאה במוחות של אחרים, להחזיק את נשימתו לאורך זמן, ובעל יכולת ריפוי עצמי.
 10. Thena- מלומדת ולוחמת, בעלת רפלקסים, כוח, גמישות וסיבולת על-אנושיים, בעלת יכולת לתמרן את כוח החיים של אחרים על מנת לחזק את עצמה ומסוגלת להקרין אנרגיה קוסמית מגופה בצורת חום, אור או גלים על-קוליים.
 11. Zuras- מנהיג “הנצחיים” על כדור הארץ. בעל כוח, מהירות, סיבולת וכוח סבל על-אנושיים, בעל יכולת תעופה על קולית ומסוגל לשלוט באנרגיה קוסמית סביבו.
 12. דמות של “אל יווני” ששמו עוד לא פורסם.

ידוע כי כל הדמויות ייקחו חלק מרכזי בסרט, שיעסוק במלחמה עתיקה בין 2 גזעים עתיקים,  The Eternals נגד The Deviants.

הדמויות ופרטיהן נחשפו מאחר ואולפני Marvel מחפשים שחקנים שישחקו את הדמויות בסרט העתידי, עם דרישות לגילאים מסוימים עבור דמויות מסוימות, אך אין דרישה למוצא מסוים.
חברת Marvel מובילה קו בשנים האחרונות של חשיפת מגוון רחב של דמויות ממוצאים שונים, אחרי שבחוברות הקומיקס של החברה אפשר למצוא בין היתר ספיידרמן היספני שעתיד לככב בסרט “ספיידרמן: ממד העכביש” ומיס מארוול מוסלמית.

החשיפה מגיעה זמן קצר לאחר שנחשף כי במאית הסרט תהיה קלואי ז’או (Chloe Zhao), הבמאית הסינית שביימה את הסרט “הרוכב”.

למרות רשימת הדמויות המפורטת שנחשפה, אף אחת מהדמויות אינה משתייכת לגזע ה-Deviants, דבר מפתיע בהתחשב בכך שהסרט עתיד לספר על המלחמה בין הגזעים.
הפתעה נוספת היא דמותו של Starfox שאמנם מוכר מהקומיקס כאחד מ”הנצחיים”, אך ההפתעה היא שהדמות נכללת מאחר והוא אחיו של ת’אנוס, כך שאולי נזכה להופעת אורח של ג’וש ברולין בתפקיד הטיטאן.

הסרט “The Eternals” עתיד לצאת בשנת 2020, נדאג לעדכן אתכם על כל התפתחות בהפקה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה