Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda מקבל טרילוגיית ספרים

עוד אין הרבה מידע בנוגע ל-Mass Effect Andromeda אבל כל מי שצמא לפרטים בנוגע לסיפור יכול לחכות עד מרץ 2017 אז יצא הספר הראשון בטרילוגיה שתהווה סיפור רקע למשחק.

רק לפני כשבוע, בראיון למגזין Eurogamer, חברת Bioware ניסתה להרגיע את עדת מעריציה שהעובדה שבקושי קיבלנו מידע בנוגע למשחק המצופה Mass Effect Andromeda לא אמורה להדאיג אותנו. ועכשיו, אנחנו מקבלים מידע לא על המשחק עצמו אלא על העולם בו הוא מתרחש. ב-28 למרץ 2017 אמור לצאת הספר הראשון בטרילוגיית ספרים המבוססת על משחק המחשב הבא בסדרה האהובה. הספר יקרא Mass Effect: Nexus Uprising ויכתב על ידי ג’ייסון יו ו-K.C. אלכסנדר.

Mass Effect Andromeda

הטרילוגיה תתמקד בסיפור הרקע של גיבור/ת המשחק ריידר. כמו במשחקים הקודמים בסדרה, השחקנים יכולים לבחור לשחק בדמות זכר או נקבה אלא שהפעם הם בוחרים בין שתי דמויות של אח ואחות שקיימות שתיהן בעולם. אפשר להניח שהספרים יעסקו בשתי הדמויות אבל אין לכך אישור רשמי. הספר השני בסדרה יצא לאור במהלך סתיו 2017 ואין עוד תאריך רשמי לספר השלישי החותם את הטרילוגיה.

למי שלא יודע גם לטרילוגיה המקורית היו ספרים שליוו אותה ואפילו חוברות קומיקס מוצלחות שיצאו בהוצאת Dark Horse. ולא רק לספר השלישי אין תאריך רשמי, גם למשחק עצמו עוד אין תאריך אבל אנחנו יודעים שהוא יצא עבור המחשבים האישיים, ה-PlayStaion 4 וה-Xbox One.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה