Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda – כל העדכונים האחרונים

ברשותכם בואו ניגש ישר לת'כלס, קבלו את הטריילר החדש והנוצץ של Mass Effect Andromeda:

אנחנו בטוחים שרק זה כבר גרם לכם לקנות כרטיס לרכבת ההייפ. למי שלא מכיר במשחק תקבלו את התפקיד החשוב להוביל את האנושות אל מרחבי הגלקסיה הלא ידועה, לחקור עולמות חדשים וחייזרים משונים תוך כדי שימוש בטכנולוגיה מגניבה. בטריילר אפשר להתרשם כאמור ממפת הגלקסיה שהיא רכיב מאוד חשוב במשחק, ובחלק מהמקומות החדשים כמו Kadara Port וגם חלק מה-Fractions מופיעים שם. אפשר לראות ללא ספק שהטריילר שם דגש על מערכת הקרב, נושא שעלה שוב ושוב כנקודה יחסית חלשה בסדרה. בתור המפקדים, תוכלו לקבוע את התצורה ואת אנשי הצוות שלכם, למפות עולמות חדשים ולנסות לצאת ממצבים לא נעימים בדיבורים או בקרב. אנחנו שמנו לב לגזע חדש משם Kett, ולשני שותפים שתוכלו לקחת איתכם בשם Vetra ו-Drack. צפו למערכת התקדמות והתאמה אישית רחבה וענפה. בצורה התחתונה, בניגוד לטריילרים קודמים, פה כבר יצא לנו לראות משחקיות מהמשחק, ולזה חיכינו המון זמן ואכן היה שווה לחכות.

צריך לזכור ש- Mass Effect Andromeda הוא משחק תפקידים (או RPG) אחרי הכל ,וזה אומר דגש על איך אתם יוצרים את הדמות שלכם. בראיון אמר מייק גאמבל מ-Bioware: "בניגוד למשחקים אחרים, פה תוכלו לחלק את הנקודות שלכם אפילו אחרי שהקצאתם אותם, כלומר תוכלו לעשות שינוים בין משימה למשימה" וזה כמובן מגניב ביותר כי תוכלו לבחור איך אתם ניגשים למשימה מסוימת ואז להקציב את הנקודות לדמות שלכם לפי הצורך.

אחרי ה-Game Awards שבו הוצגו הנתונים החדשים, עלו לטוויטר המפתחים ואפילו הוסיפו עוד כמה חדשות טובות ומאוד חשובות. גם לאחר שחרור המשחק (בתאריך שטרם הוכרז סופית), המשחק ימשיך לעבור שיפורים ו"פוליש" עד שהם יהיו מרוצים מהמשחק, וגם כל השחקנים שלו.

אז נכון שהמשחק עוד רחוק מאיתנו בכמה חודשים אבל החדשות האלה הן תמיד טובות. כרגע עושה רושם שהדגש הוא על האנימציות והבעות הפנים של הדמויות השונות.

אז אנחנו כבר על רכבת ההייפ ומחכים שהיא כבר תגיע לתחנה הסופית, אבל מה איתכם?
כזכור, Mass Effect Andromeda צפוי לצאת ברבעון הראשון של 2017 למחשב, ל-Xbox One ול-PlayStation 4.

 

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר\י תגובה