Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda – אוסף חדשות וסרטון משחקיות

Mass Effect Andromeda מוכן (בערך) וקרוב ליציאה לשוק, וב-Bioware מתרכזים עכשיו בשיווק מאסיבי של המשחק ומפרסמים מידע רב על המשחק.

Mass Effect Andromeda, המשחק הבא בסדרת המשחקים האהובה מבית היוצר של Bioware, עומד לצאת בעוד פחות מחודש ובחברה מתמקדים עכשיו בשיווק של הרגעים האחרונים על מנת לדחוף כמה שיותר שחקנים פוטנציאלים לקנות את המשחק. הידיעה הראשונה שקיבלנו במשחק היא שהמשחק “הגיע למצב זהב” – כלומר – המשחק עצמו מוכן ועכשיו נשאר רק להדפיס עותקים ממנו ולשלח אותו לחנויות השונות, רגילות ודיגיטליות. חבל רק שקצת אחרי קיבלנו עוד הודעה שהחברה עדיין עובדת על ה”עדכון יום 1″ של המשחק, שאמור להיות זמין כבר כשהמשחק יעלה בשירותי EA Acsses ו-Origin Acsses המספקים גישה מוקדמת בכמה ימים למשחקים חדשים עבור המנויים. אפשר להסביר את הסתירה בין שתי העובדות האלו בכך שהמשחק עצמו, הקוד שקיים על הדיסק שרבים מאיתנו עומדים לקנות, מוכן. העדכון הראשון, שהוא חלק משורה של עדכונים בלתי נמענים הוא זה שאינו מוכן אבל לא נחשב חלק מ”המשחק לכשעצמו”. אבל אם נסתכל מעבר לפלפולי הגמרא שלי אפשר לראות שההכרזה נועדה לקדם את המשחק ולא על מנת לעדכן את המעריצים במצב המדויק של המשחק.

Mass Effect Andromeda

בהתאם לכך Mass Effect Andromeda כבר “מוכן”, חברת Bioware פרסמה את דרישות המערכת של גרסת המחשבים האישיים של המשחק. דרישות המינימום הן: מערכת הפעלה WIndows 7 64-Bit ומעלה, לוח אם Intel Core i5 3570, או מקבילו AMD FX-6350, זיכרון של 8 ג’יגה ראם, כרטיס מסך NVIDIA GTX 660 2GB או AMD Radeon 7850 2GB. כמו כן המשחק דורש לפחות 55 ג’יגה של זיכרון פנוי על המחשב. הדרישות המומלצות למשחק הן: כרטיס אם Intel Core i7-4790 או AMD FX-8350, זיכרון של 16 ג’יגה וכרטיס מסך NVIDIA GTX 1060 3GB, או NVIDIA GTX 1060 3GB.

כחלק מקמפיין יחסי הציבור למשחק המגזין PC Gamer ראיין את Ian Frazier, המעצב הראשי של המשחק. אחת מהאמירות המעניינות שלו במהלך הראיון היא שרוב מוחלט של המשימות במשחק יהיו זמינות גם אחרי המשימה הסופית. בניגוד למשחקים הקודמים, בהם משימות רבות לא היו זמינות אחרי המשימה הסופית, אפילו משימות הנאמנות של המשחק, משימה לכל דמות בצוות המחזקת את הקשר ביניהן לבין הדמות הראשית, יהיו זמינות בסוף המשחק. ואם אתם רוצים דוגמה למשימת נאמנות, סרטון משחקיות של 17 דקות ממשימת הנאמנות של דמות חדשה בשם Peebee זמין לצפייה כבר עכשיו ועד שהמשחק יצא ב-21 למרץ למחשבים האישיים ולקונוסולות ה-XBox One וה-PlayStation 4, אתם מוזמנים ללחוץ PLAY.

https://www.youtube.com/watch?v=x9rwdaI8rCo

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה