Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda – טריילר חדש והעדכונים שבדרך

אז בשעה טובה Mass Effect Andromeda רשמית הושק. בנתיים הביקורות מעורבות, יש כאלה שמאוד אוהבים ויש כאלה שלא. בטריילר חדש, EA ו-Bioware החליטו להתמקד בדמויות המרכזיות בסיפור תוך כדי שהם נותנים הצצה חשובה לכל מיני דברים חשובים במשחק, הם כמובן לא חוסכים ומצטטים ביקורות ראשונות (חיוביות בלבד כמובן) למשחק. הטריילר דומה מאוד ל-Launch Trailer שראינו לאחרונה אבל הפעם הוא מעמיד במרכזו את הדמות הנשית הראשית: Sara Ryder:

עוד לפני ההשקה הרשמית, Bioware כבר הודיעה שהיא הולכת להוציא עדכון שאמור לסדר בעיות כמו מסכים שחורים, בעיות סאונד ושלל בעיות אחרות. בניגוד ל-Day 1 Patch שהיה זמין למחשב, פה אנחנו מדברים על עדכון עבור ה-Xbox One וה-Playstation 4. העדכון ל-Xbox One הוא כ-775 מגה ול-PS4 הוא קרוב ל-2GB. החברה הבטיחה תמיכה רצינית לאורך כל הדרך ועושה רושם שהם מקיימים את ההבטחה שלהם. בטוויטר התייחס יאן פרייזר, המעצב הראשי של המשחק לנושא ואמר: "אנחנו הולכים לעבוד על הרבה דברים ואני בטוח שתראו תמיכה חזקה ככל שהמשחק ימשיך להתקדם ולצבור תאוצה".

 

הוא התייחס גם לנושא יצירת הדמויות במשחק והוא אמר שהם בודקים כיוונים שונים כרגע אבל אין בשורה ממשית לרגע זה.
בנוסף לתמיכה השוטפת, Mass Effect Andromeda מקבל עדכון למולטיפלייר שלו, משימת APEX ראשונה חינמית ושנקראת Darck's Missing Scouts שזמינה לכם כבר עכשיו. המשימה מתרחשת על מפה בשם Firebase Paradox שבה אתם נדרשים לחקור Krogan-ים שהלכו לאיבוד. תוכלו לשלוט בדמות חדשה: Krogan Gladiator ויש גם Shotgun חדש בשם Ruzad. הח'ברה ב-Bioware הבטיחו שכל התוכן למולטיפלייר יהיה חינמי לחלוטין. קבלו הצצה ראשונה למשימת ה-APEX:

 

אנחנו אישית די נהנים מ-Mass Effect Andromeda עד עכשיו, מה דעתכם?
ספרו לנו בתגובות!

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר\י תגובה