סיקור המשחק Max Payne 3

paxpayne3cover-500x500

בשנת 2001 הגיע אלינו בסערה משחק מבית RockStar, החברה שהכירה לעולם כמה שנים לפני זה את סדרת המשחקים GTA, כשעוד הייתה בחיתוליה.
המשחק שיצא בשנת 2001 תיאר את סיפורו של שוטר אשר יוצא למסע נקמה לאחר שסוחרי סמים רצחו את אישתו וביתו הקטנה.
שמו של השוטר הוא מקס פיין, ולאחר כעשור יצא המשחק השלישי בסדרת המשחקים – Max Payne 3.

מפתחים: RockStar
מוציאים לאור: RockStar
סגנון: יריות מגוף 3
תאריך יציאה: 15.05.2012
דף וויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/Max_Payne_3

max-payne-3-action-03
השוטר האימתני של חברת רוקסטאר בפעולה

מקס פיין חוזר לסיבוב נוסף, אך הפעם הוא נוטש את עבודת המשטרה ואת העיר ניו-יורק עצמה, והוא הופך להיות שומר ראש של משפחה עשירה בסאו פאלו, ברזיל. במהלך המשחק, חלק מבני המשפחה נחטפים ואף נרצחים, ומקס יוצא למסע כדי להשיב את החטופים ולהציל את חייהם. במסעו, הוא מגלה עד כמה הממשלה והמעמד העליון בסאו פאלו מושחת ומגלה רשת ענקית של סחר בבני אדם וסחר באיברים. בגלל שגם המשטרה מושחתת, מקס מחליט לקחת את החוק לידיים ולחסל את כל מי שקשור לקנוניה הזאת.

 כיאה לסדרת המשחקים של מקס פיין, גם במשחק השלישי נוכל להשתמש ב- Bullet Time. הכוונה היא, שנוכל בלחיצת כפתור להאט את הזמן ולפגוע באויבים בדיוק רב. כמו כן, כמו במשחקי הסדרה הקודמים, תהיה לנו את האפשרות לעשות Dolphine Dive (קפיצה קדימה) תוך שימוש ב- Bullet Time. המשחקיות נהדרת והאקשן בלתי פוסק ובלתי נמאס – וזאת אודות העלילה המצוינת ש- RockStar כתבו הפעם.

מצב ה-Bullet Time בטריילר מרשים 

אך במשחק יש לנו גם כמה חסרונות שחברת – RockStar  לא לקחה בחשבון. לדוגמא, מקס יכול "לרסס" שודדים ברזילאים בחדר אחד, להרוס את כל החדר ולהרוג את כולם על ידי נשק רימונים וכו' וכאשר הוא פותח את הדלת לחדר השני, שגם שם יש שודדים ברזילאים, מתברר שהם אפילו לא שמעו את היריות והרעש מהחדר הסמוך. אך יאמר לזכות RockStar, החברה אכן השקיעה על הסביבה של המשחק והדיוק ברחובות ובשדות הקרב פשוט מדהים, החברה השקיעה באובייקטים שמוסיפים המון ריאליסטיות לזירות של המשחק.

 לבסוף אני חייב לדבר על משהו שבטוח מעניין גיימרים רבים, משחק המרובה משתתפים ( מולטיפלייר ). חדש ומאוד ומושקע מאוד, משחק המרובה משתתפים מגיע עם מגוון רחב של מצבים שאתה פותח ככל שאתה משחק יותר. זה מרגיז אותי כאשר רק כמה מצבים זמינים במרובה משתתפים אבל קל מאוד לפתוח מצבים נוספים על מנת להנות משלל המצבים. באופן מפתיע, את מכניקת משחק של שחקן בודד העבירו היטב אל המשחק מרובה המשתתפים, גם הפעם Bullet Time זמין. שחקן צריך להרוג יריבים ככל היותר על מנת  לבנות אופציה כדי לנצל את אפשרות ה- Bullet Time. כאשר מופעל, כל אחד באזור יהיה לאט ויהיה לכם יותר קל להרוג את המשתתפים.. במשחק המרובה משתתפים ה-Bullet Time לא ארוך ולא זמין כל הזמן, החוכמה היא לדעת מתי להשתמש בו. זה יכול להיות ההבדל בין מניה להרוג קבוצה גדולה, או לעזוב את עצמך שוכב על הקרקע נחשף במקלחת כדורים ורימונים.

מצב המרובה משתתפים במקס פיין 3
מצב המרובה משתתפים במקס פיין 3

לסיכום, קיבלנו משחק מצוין, משחק שלא מבייש בכלל את סדרת Max Payne, בדיוק כפי ש- RockStar יודעים לעשות. למרות קצת בעיות פה ושם, המשחקיות מצוינת והעלילה מדהימה. אם בא לכם להפסיק עם כל המלחמות והרעש הגדול של Call Of duty, Battlefield או דומיו אתם תהנו מהמשחק הנ"ל

קצת תמונות על המשחק אשר יראו לכם שחברת RockStar יודעת לייצר משחקים

קצת סרטונים מהמשחק: אחד של הטריילר הרשמי ואחד של גיים פלי מצויין


 gameplay (משחקיות):


אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

4 תגובות

  1. לא אוהב להתערב אבל לא מגיע לעלילה 10 מקסימום 8.5

השאר\י תגובה