סרט על Mega Man של Capcom מתחיל הפקה

סרט האדפטציה למשחק על המפציץ הכחול, Mega Man, מתחיל הפקה עם כתיבת התסריט

עם מספר סרטי אדפטציה למשחקי וידאו כבר בדרך, ביניהם Uncharted, Tomb Raider ו-Metal Gear Solid, נראה שהדמות הבאה שתקבל סרט אדפטציה היא אחת אגדית שהתחילה את דרכה בעולם המשחקים ב-1987, Mega Man.

Mega Man עשה את הבכורה שלו ב-Nintendo Entertaiment System בשנת 1987, מאז אחד הסמלים האייקונים של חברת Capcom היה הדמות הראשית (באופן אחד או אחר) ביותר מ-50 משחקים בכל דור קונסולות מאז דור ה-NES.

סרט על Mega Man היה רעיון שרץ כבר זמן מה, אבל זה רעיון שאף פעם לא התממש, למרות מספר נסיונות. Masayori Oka, המפיק של סרט האדפטציה ל-Death Note החדש ב-Netflix, דיבר לאחרונה במהלך ראיון והודיע על התחלת ההפקה של הסרט המצופה.

אנחנו רק עכשיו התחלנו לעבוד על הסרט Mega Man. הכותב/במאים עובדים על התסריט ברגעים אלו, ואנחנו רק בשלבי ההתחלה של הפיתוח.

Oka גם דיבר על הקשיים בהפקת סרט שמבוסס על משחק וידאו לעומת מנגה פופולרית.

עם מנגה, יש הרבה התפתחות של הדמויות וזה סיפור מסודר. עם משחק וידאו, זה בעיקר על מכניקת המשחקיות. הסיפור אולי קצת קליל יותר. יש בהחלט לא מעט אתגר פה, אבל אני נרגש בגלל שהבמאים של הסרט הם מעריצים גדולים של המשחק. עם כל דבר שהוא מצויר, משחק, או כל קניין רוחני, אתה רוצה לוודא שיוצרי הסרטים הם מעריצים גדולים שלו, בגלל שאז הם יראו כבוד לחומר המקורי ויבינו אותו…אני נרגש מהנרי ג'וסט ואריאל צולמן. הם יוצרי סרטים נהדרים והם מעריצים גדולים של Mega Man.

ראיון מלא בלינק הבא.

מה ש-Masayori אומר מאוד נכון. הרבה פעמים במאים של סרטי אדפטציה למשחקי וידאו מצאו את עצמם מתקשים ליצור סרט שנאמן למשחק בגלל שהעלילה של המשחק הייתה בדרך כלל מאוד פשוטה. הדוגמא הקלאסית לכך היא הסרט Super Mario Bros, כשלקחו משחק על שני שרברבים שהולכים להציל נסיכה בעולם פנטזיה והפכו אותו לסרט על עולמות מקבילים ודינוזאורים.

בנוסף, הטענה שיוצר הסרטים צריך לאהוב את החומר המקורי גם מאוד נכונה- כשג'יימס וונג התבקש לביים את האדפטציה לסדרת האנימה האהובה דרגון בול זי, הוא אמר שהוא לא ראה אף פרק מהסדרה המקורית עד שהתחיל לעבוד על "דרגון בול: אבולוציה" ואנחנו יודעים כמה הסרט הזה היה גרוע.

אנחנו רק מקווים שיצא לצמד הבמאים להגיע לשלב מאוחר יותר בהפקה ושנקבל אדפטציה אמינה למפציץ הכחול, כי סרט על Mega Man זה משהו שרצינו לראות כבר הרבה זמן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה