ניידי ה-Meizu 16 וה-16 Plus הוכרזו במחיר אטרקטיבי

במהלך אירוע שקיימה חברת Meizu במטה החברה אמש הוכרזו ניידי ה-16 וה-16 Plus החדשים המציעים מפרט מכובד למדי וכל זאת במחיר אטרקטיבי לחלוטין

האח הבכור, Meizu 16

במהלך מסיבת העיתונאים שקיימה Meizu אמש במטה החברה שבסין, הכריזה החברה על זוג מכשירי דגל חדשים הממשיכים את דרכה של סדרת ה-Meizu 15 שנחשפה רק לפני מספר חודשים. סדרת הדגל החדשה מגיעה עם לא מעט פיצ’רים מתחת לשרוול ומסכמת את כולם תחת מחיר אטרקטיבי למדי. זוג המכשירים כוללים סורק טביעות אצבע הממוקם מתחת לפאנל המסך, עיצוב אלגנטי הכולל מסך המשיג יחס שטח של 91.18 אחוזים בדגם הפלוס, זאת בנוסף למערך הצילום והכפול ושאר האפשרויות.

המכשיר הפותח את הסדרה הנו דגם ה-Meizu 16. הסמארטפון מגיע עם מסך בגודל 6 אינץ’, ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג Super AMOLED בפריסה של 2160 על 1080 פיקסלים, המיוצר על ידי Samsung ותחתיו נמצא סורק טביעות האצבע. גופו של המכשיר עשוי זכוכית ואלומיניום, זאת בשעה שמידותיו עומדות על 73.2×150.5 מילימטרים, בזמן שעוביו מסתכם ב-7.3 מילימטרים בלבד ומשקלו 156 גרם. מתחת למכסה המנוע נמצא את מעבד ה- Snapdragon 845 העוצמתית, אשר מגיע יחד עם רכיב זיכרון של כ-6/8GB RAM ונפח אחסון העומד על 64 או 128 GB בהתאמה. מעבר לכך, את מערך הביצועים כולו תנהל מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו, עם מבט קדימה לאנדרואיד 9 פאי ועל מערכת ההפעלה יתלבש ממשק המשתמש Flyme 7 . את המערכת תתדלק סוללה בקיבולת 3010 מיליאמפר/שעה התומכת בטעינה מהירה בטכנולוגייה הייעודית של Meizu.

החברה לא שכחה את נשות האינסטגרם ומציידת את המכשיר בזוג חיישני 12 ו-20 מגה פיקסל במפתחי צמצם של f/1.8 ו-f/2.6 בהתאמה. חובבי הסלפי יהנו מחיישן 20 מגה פיקסל הממוקם בחזית המכשיר ומציע מפתח צמצם של f/2.0. בנוסף לכך, החברה טוענת כי מערך הצילום הראשי תומך בזום של עד פי 3 ללא ירידה באיכות התמונה.על גזרת האודיו אחראי רכיב LDAC להעצמת חוויית השמע ותמיכה בתקן aptX מבית Qualcomm להעשרת השמע באוזניות. מעבר לכך, על חלקת האינטרקציה עם המכשיר תנהל טכנולוגיית ה-Super mBack 2.0 המאפשרת מעבר בין חלון לחלון באמצעות מחוות. על מנת להעצים את חוויית הגלילה וההחלקה במכשיר, הטמיעה הסינית את טכנולוגיית ה-Super Swipe אשר עובדת עם מערכת השבבים למען שיפור האינטרקציה עם הסמארטפון.

Meizu 16 Plus, האם באמת זה פלוס?

גולת הכותרת של האירוע סבבה את דגם ה-Meizu 16 Plus, אשר כלל את מיטב הפיצ’רים מאחיו הקטן אך במעטפת משודרגת. מסכו של דגם הפלוס מגיע בגודל 6.5 אינץ’, ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג Super AMOLED ובפריסה של 2160 על 1080 פיקסלים. גם בדגם זה סורק טביעות האצבע נמצא מתחת למסך וגופו של המכשיר עשוי זכוכית ואלומיניום.

על גזרת הביצועים לוקח מעבד ה- Snapdragon 845, שמתמקם לו בנוחות לצד רכיב זיכרון בנפח של כ-8GB ונפח אחסון העומד על 128 או 256 GB. בדומה לאחיו הקטן, גם כאן פועלת מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו, כשעליה מתלבש ממשק המשתמש Flyme 7 של החברה.. הסוללה המוטמעת בדגם הפלוס עומדת עם קיבולת מכובדת של 3640 מיליאמפר/שעה, אשר תומכת בטעינה מהירה ונטענת דרך מחבר USB Type-C.

מערך הצילום בזוג המכשירים זהה, וגם כאן נפגוש זוג חיישני 12 ו-20 מגה פיקסל ממוקמים בגבו של המכשיר, כאשר מפתחי הצמצם של הזוג עומדים על f/1.8 ו-f/2.6 בהתאמה. גם מצלמת הסלפי נותרה זהה ולוכדת תמונות ברזולוציית 20 מגה פיקסל במפתח צמצם f/2.0. מעבר לכך, גם היתרונות המגיעים ממערך הצילום של ה-Meizu 16 נמצאים כאן, מה שמעיד על כך שתוכלו לבצע זום של עד פי 3 ללא ירידה באיכות התמונה, להנות ממצב ה-HDR החדש ולנווט בין כל האפשרויות החדשות שהוזכרו לעיל. בדומה למערך הצילום, גם גזרת האודיו במכשירים זהה, וגם בדגם הפלוס תוכלו להנות מתמיכה בתקן aptX המעשיר את חוויית השמע, כאשר אותו מגבה רכיב LDAC. כהמשך, ובדומה לדגם הרגיל, גם בדגם זה נוכל למצוא את טכנולוגיית ה-Super mBack 2.0 אשר פועלת על ידי מחוות ואת טכנולוגיית ה-Super Swipe אשר תפקידה להעצים את חוויית ההחלקה הכללית במכשיר ואת מהירות המחוות ותגובתן על ידי סנכרון עם מערכת השבבים.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה