הוכרז המשחק Soundfall – משחק הרפתקאה מלא בקצב

Soundfall משחק הרפתקאה צבעוני ומלא בהמון קצב מבית Drastic Games.

מי מאיתנו לא אוהב מוזיקה וקצב טוב? וזה תמיד עובד טוב כשמשלבים את זה במשחק הרפתקאה. חברת Drastic Games הכריזה על המשחק החדש עליו היא עובדת, Soundfall. אותם חברים מ-Drastic Games הם יוצאי חברת Epic Games, אז ככה שאין לנו מה לדאוג.

Soundfall הוא משחק שמלא באלמנטים מוזיקלים, וכל תזוזה במהלך המשחק היא בהתאם לקצב המתנגן בו. אפילו האויבים במשחק זזים לפי אותו קצב, מה שהופך את המשחק לחוויה מיוחדת במינה. לדמות הראשית במשחק קוראים Melody. במהלך המשחק היא מנסה לעצור את הנבל Discord מלהרוס את עולם הסימפונייה. מה שגורם לסיפור במשחק ולקצב שלו לנוע בצורה מושלמת סביבו ומעניק לנו קונצרט מתמשך. כמובן שלמוזיקה מתלווה אנימציה תוססת במיוחד והופכת את Soundfall ליצירת מופת.

עבור ההכרזה שוחרר גם טריילר המציג לנו את המשחק, שנמצא בפיתוח עבור ה-Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch ו-PC. המשחק צפוי להגיע אלינו במהלך שנת 2019.

מה אתם חושבים על המשחק? האם גם לכם הוא קסם ואתם לא יכולים לחכות לראות ממנו עוד? מה אהבתם או לא אהבתם בטריילר? נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה