גברים בשחור אינטרנשיונל – פרטים חדשים על הנבל

האם נמצא איום חדש בתוך ארגון ה-MIB  בדמות חפרפרת? פרטים חדשים נחשפים בעלילת הסרט "גברים בשחור אינטרנשיונל". 

הסרט הקרב ובא בכותר "גברים בשחור" (Men In Black), "גברים בשחור אינטרנשיונל", שישמש כמין המשך וסוג של ספין אוף בכותר המדע הבדיוני שפרץ לתודענו לפני 20 שנה עם וויל סמית' וטומי לי-ג'ונס, ככל הנראה יציג לנו איום בדמות לא פחות ולא יותר – סוכן MIB שמשמש כחפרפרת בתוך המערכת. הסרט יבוים ע"י פ. גארי גריי ("מהיר ועצבני 8") ויאחד את שני כוכבי "ת'ור: ראגנארוק" כריס המסוורת' (סוכן H) וטסה תומפסון (סוכנת M) בתור סוכנים חדשים ב-MIB.

כפי שנחשף בטריילר הרשמי הראשון, הדמות של תומפסון סופסוף תגלה את מטה הארגון הסודי לאחר 20 שנות חיפוש. הסוכנת O (אמה תומפסון), שחוזרת ליישר את הקו בין הסרט הקודם והסרט החדש, מאוד מתרשמת מיכולותיה ותושייתה ומחליטה לגייס אותה. הסוכנת M נשלחת ללונדון להרפתקאה מטורפת ומצוותת עם הסוכן H במטרה לחשוף איום חייזרי חדש המאיים על העולם ולהשמידו.

הסוכנים הצעירים ימצאו את עצמם מול איום חדש בדמות מישהו מבפנים הארגון, למרבה ההפתעה. רצח של בכיר חייזרי בממשלה תחת המשמרת של הסוכן H (המסוורת') הוא המקרה המרכזי שמוביל לחקירת הרצח ואירועי הסרט בפרט. הסוכנים נשלחים ללונדון על מנת לאתר את הרוצח ואת הבוגד בארגון, המאיימים על עתיד ה-MIB.

למרות שזהות הרוצח עדיין לא אושרה, ייתכן שהדמות תגולם ע"י השחקנית רבקה פרגוסון ("משימה בלתי אפשרית: התרסקות"), הנראית בטריילר כשהדמות של טסה תומפסון נאבקת עם חייזר בעל שלוש זרועות. שחקן ותיק נוסף המצטרף לכותר הוא ליאם ניסן, כראש מטה הארגון בבריטניה, השחקן רייף ספאל בתפקיד לא ידוע, וקומייל נאנג'יאני בתור קולו של החייזר פאוני.

כמצופה בכותר ותיק ופופולרי מסוג זה בו חידושים והמשכים לא תמיד מתקבלים לחיוב, הסרט מתקבל עם ספקות רבות מצד המעריצים, אבל למרות זאת – הטריילר התקבל באהבה רבה עם מה שנראה כסרט גדוש באקשן וכימיה נהדרת בין שני השחקנים שאינם זרים אחד לשני.

האם הנבל הראשי הוא חייזר או אדם? לזה ניתן רק לחכות ולצפות. במידה ורבקה פרגוסון אכן תגלם את הרוצח, ה-"חפרפרת" בסופו של דבר תהיה הנבל הגדול של הסרט, כשהדמויות האחרות יהיו חשודות מרכזיות בפרשיה. נרמז שדמות הנבל הראשי תהיה אכן אנושית, היות והכותר משרת לרוב כסאטירי ובעל הומור משובח ושם בפני האנושות מראה גדולה מאוד עם סוג של אסקפיזם. בכל מקרה, לפי התגובות נדמה שהמעריצים מחכים בקוצר רוח לסרט החדש בסדרת "גברים בשחור" שישוחרר לאקרנים ב-14 ביוני 2019.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה