הפיתוח של Metroid Prime 4 נעצר ומתחיל מחדש

חברת Nintendo מודים שהפיתוח של Metroid Prime 4 היה כישלון בעיניהם והם מתחילים מחדש והפעם מחזירים את הסדרה לידיים של אולפני Retro

במהלך תערוכת E3 של שנת 2017 חברת Nintendo הציגה למעריצים הכרזה פשוטה בלי טריילר או תמונות מהמשחק עצמו אלא רק לוגו. זה הספיק עבור מעריצים רבים בגלל ששם המשחק היה Metroid Prime 4. המשחק הקודם בסדרה יצא בשנת 2007 עבור קונסולת ה-Wii. מאז לא שמענו כלום על המשחק עד יום שישי האחרון, ולצערם של מעריצים רבים החדשות לא היו טובות. פיתוח המשחק לא היה מספיק טוב עבור החברה ו-Shinya Takahashi פנה אל המעריצים בסרטון מיוחד להתנצל ולהודיע שהם מתחילים לעבוד על המשחק מהתחלה. מה שאולי כן ישמח את המעריצים הוא ש-Retro Studios, המפתחים של הטרילוגיה המקורית, חוזרים לעבוד על הכותר החדש.

בזמן החדשות הרשמיות על בעיות הפיתוח של Metroid Prime 4 עלו שמועות על חידוש לטרילוגיה שקדמה למשחק. על פי עורך במגזין הדיגיטלי הנחשב Game Informer פרסם בטוויטר כי ההכרזה על הטרילוגיה הייתה אמורה לבוא ביחד עם ההצגה הרשמית של המשחק החדש. יכול מאוד להיות שב-Nintendo העדיפו לחכות עם ההכרזה עד שיהיה להם מה לומר או לחכות עוד כדי לא לפגוע במשחק החדש. עכשיו כשאנו יודעים ש-Metroid Prime 4 לא ייצא בזמן הקרוב יכול מאוד להיות שהחידוש לטרילוגיה ייצא בקרוב כדי לעזור לנו להתמודד עם הבשורה הקשה.

 

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה