טרילוגיית Metroid Prime הודלפה על ידי Best Buy

אחד החברים ב-Best Buy עשה קצת פאדיחה עם הטרילוגיה החדשה של Metroid Prime ל-Switch.

הודות למישהו נחמד ב-Best Buy אנחנו יכולים לצפות כעת לטרילוגיה של Metroid Prime. זאת לאחר הדלפה של רישום המשחק במערכת של רשת החנויות המוכרת, אבל אנחנו לא ממש מופתעים מהעובדה הזו.

שיחרור הטרילוגיה הזו הוא די הגיוני, אחרי הכל כבר זמן מה מתרוצצות להם שמועות וספקולציות ברחבי הרשת. ישנם גם מקורות אמינים ש"רמזו" על צאת הטרילוגיה המבוקשת. נדמה שאותה טרילוגיה של Metroid Prime, היא גרסת Remastered שגם תכלול תמיכה ב-HD.

אומנם רישום במערכות של רשתות גדולות הן לא בהכרח אינדיקציה טובה למשחקים שעומדים לצאת. נכון שמדובר ברשת גדולה ומכובדת כמו Best Buy, אבל אין זה אומר שאכן ישנו אישור רישמי לצאת המשחק.

מה שכן במידה ויתברר כי הדבר נכון, זה רק יהיה הגיוני לקבל את הטרילוגיה הזו,היות ו-Metroid Prime 4 היה אמור להגיע בתאריך מסוים, וכעת קיבל דחייה.

מה אתם חושבים על ההדלפה של Best Buy? במידה ויתברר כי הדבר אמיתי ונכון, מתי אתם חושבים שנזכה לראות את הגרסה הזו יוצאת? איזה עוד תוכן נוסף הייתם רוצים לקבל בטרילוגיה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה